Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

huśtawka, No nie przebiło się jednak u mnie też słoneczko... Wręcz straszna czarność...

 

Ḍryāgan, Dlaczego na złość światu? W końcu pochorować też czasami się należy.

 

tosia_j, JERZY62, Witajcie! :papa:

 

misty-eyed, Ale jednak obiadek fajny planujesz i wyjście w następnym tygodniu, w necie buszujesz... :great:

 

 

Wróciłam z roboty. Czekała tam na mnie fajna niespodzianka - kolega przyniósł mi wór pięknych jabłek od swojej mamy. :105: Myślę, jak je wykorzystać.

Byłam też rzucić okiem na swetrzyska w normalnym sklepie. Podobają mi się niektóre. Może zamówić sobie jakiś pod choinkę? :105: Bardzo potrzebuję konkretnego fasonu do tej nabytej spódniczki skórkowej od Baczyńskiej, mam koncepcję. ;)

 

Ogólnie się staram, żeby coś mi się chciało. Dobrze, że do pracy musiałam zajrzeć, bo pewnie cały dzień bym spędziła w leisure suit w wersji sauté... :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, tak, buszowałam w necie wczoraj wieczorem :D Szukałam wywiadów z kilkoma osobami. Między innym z p. Celińską. Ona tak pięknie opowiada o życiu, teatrze i kulturze w ogóle. Jest kilka osób, nie celebrytów, mających wiele do powiedzenia, a nie jedynie popisujących się "przebierankami"...

 

Moja droga, super prezent zrobił Ci kolega. Ja robię jabłka prażone do słoików, na szarlotkę, do ryżu. Prosto, szybko i smacznie, dodaję brązowy cukier, bo wydaje mi się, że nadaje dodatkowy smak...

Ja też mam kilka "komplecików', które zawsze można dopasować ze spodniami, spódnicami, chociaż ostatnio rzadziej je noszę. Niedawno on-line kupiłam sweterek zielonkawy, inny odcień niż Caricy.

 

mirunia, :D To miałaś nie lada problem...kupić coś dla dzieci sensownego i jeszcze niedrogo, to prawdziwe wyzwanie. Dlatego też, ja planuję, poszukuję prezentów świątecznych z dużym wyprzedzeniem, bo nie jest to proste zadanie ;)

 

Pierś się piecze, kasza gotowa, a surówka prosta-warzywna z jogurtem koperkiem i natką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :*********

U mnie czasem slonce , czasem deszcz. Bylam jednak dzis takze na sniadanku z aplikacji Everytap , tyle ze na innym . Wybralam sie ze znajomym wiec nie placilam nawet tych 9 zl.

Pozniej podeszlam sobie na super bazar , na ktorym roznosci sa do jedzenia , pokosztowlam holenderskich serow - jeden byl z lawenda i ten smakowal mi wyjatkowo , do tego pokosztowalam oliwej w roznych solankach a do domu kupilam ekologiczne przyprawy - zatar ( do szakszuki bedzie) i chana masala ( ta jest stricte do dan z warzyw i ciecierzycy) . takie bazarki to dla mnie raj :105::105::105: Kupilam tez paste harissa.

 

Wczoraj natomiast bylam na rozmowie o prace , niestety praca okazala sie kijowa no ale bylam i nadal szukam czegos co mi bedzie odpowiadalo i bedzie na caly etat.

Teraz z jem obiad i wieczorem ide do znajomych na impreze urodzinowa . Mam nadzieje ze bede sie czula dobrze. Mam z leksza zamulenie i czasami lęk sie pojawia. Ale dzien udany i tego sie trzymam:)

 

mirunia, kosmostrada, Carica Milica gratuluje sweterkowych zakupow :great::great:

 

 

Carica Milica :******* zielony ma swietne , niebanalne wykonczenie i kolor idealny dla Ciebie :105::105::105:

 

 

kosmostrada, zamawiaj pod choinke sweterek , tylko do tej kiecuszki musi byc taki ciut krotszy :) Ciekawam w jakim kolorku cos wynajdziesz .

Tule Cie na to samopoczucie nie teges :******** Oby minelo. Ja nie nadazam za pogoda :bezradny: wczoraj o wiele lepiej sie czulam , bylo slonce , milo , cieplo...

 

misty-eyed,:******** Kochana dziekuje za linki do sklepikow :uklon::uklon::uklon:

 

 

mirunia, :******** Co fajnego Slonce kupila dzieciaczkom?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogoda do bani szaro, pada

 

mnie sie z łóżka nie chce wyjść, wszystko mnie boli, ciało, stawy, dusza...czujes ei jak odrzucony, brzydki psiak w kąt...

 

co do ciuchow kiedy uwielbialam kupowac wybierac...a teaaz byle co by ubrac... kiedys ten moj zawsze wszystko mi negowal, to nie ladne, to jakies babcie...a w dziwny sposob to co jemy suie nie podobalo inni mi zachwalali, sama tez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Buraśno i smutaśno... rano słońce łypnęło na chwil kilka i zrezygnowało. :bezradny:

Wietrzysko okropecne jest ;)

 

 

ale jak już raz się napisało dla czytelników, to do szuflady pisać się nie chce.

No tak, jak się raz już powąchało nowego smaku to tak jest. Ale chociaż mała liczba kupujących by mnie zadowalała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, Ale żeś miała zadanie i to w przymuleniu... No ale udało się. :great: Postaw ptaszka przy - udany dzionek. :smile:

Podziwiam, bo ja dziś w nieogarze zapomniałam, jak się z biura wychodzi - łapię za bramę, a toż trzeba wcześniej przycisk zwalniający nacisnąć... :hide:

 

misty-eyed, Tak piękne te jabłka i smaczne, że aż szkoda je obrabiać. Część postawię w zimnym i przechowam do pożerania, a z części zrobię prażone do ryżu i trochę chcę nasuszyć do herbatek.

Tak właśnie od jakiegoś czasu kombinuję z kupowaniem ciuchów - tworzę zestawy. Jest to też dobry sposób na kompulsywne zakupy - pytanie, czy mam z czym to skomponować.

 

platek rozy, Mega dzień Kochana! Zazdraszczam!

Sweterek chcę jasny - albo jaśniutka szarość, albo zimny krem. Jak Ci pisałam nie może być krótki, bo to do pracy. Jakoś nie mam ochoty prezentować mojej pupy w obcisłej skórzanej spódnicy w robocie... ;) ( jeszcze ten gadżecik biżuteryjny, co mi ostatnio pokazywałaś i z moim stylem domina gotowa... :lol: )

 

Tella, Wróć do ciuszków. To niby takie banalne, ale jak ładnie wyglądamy, to od razu jakoś łatwiej...

 

Ale o co chodzi z tymi jajami???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór, ja mam takie pytanie.

Nie oglądam absolutnie żadnych seriali.

Nie oglądałem ani jednego odcinka "Gry o tron" nie byłem nawet blisko włączenia któregokolwiek...

Czy to znaczy że jest ze mną bardzo źle? :lol:

Powiem tak, każdy sobie wybiera rozrywki. Ja zaczęłam oglądać GoT, żeby rozumieć humor internetowy nawiązujący do postaci i tekstów z serialu. A że aktorzy fajni, to się wciągnęłam :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór!

 

Popołudniowy relaks przeciągnął się do wieczora...ależ było słodkie lenistwo :D Kilka gazet, skończona książka i drzemka. Trudno, była potrzebna po spacerze, więc nie myślę o ewentualnie bezsennej nocy.

Jutro, przed południem ma wpaść Syn z Synkiem :lol: , więc poranna pobudka i tak będzie konieczna.

 

kosmostrada, jeśli to jabłka deserowe, to jasne, że żal przerobić wszystkie. Uwielbiam jabłka :!:

W każdej postaci-surowe, pieczone i prażone. A i kompot pyszny jest!

 

huśtawka, jeszcze nie zaczęłam tego serialu, ale kiedyś na pewno go obejrzę...

Pamiętam o pw, ale muszę złapać odpowiedni nastrój :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, przyjemność tworzenia będzie też odpoczynkiem - to sprawia radość.

Obrobiłam zdjęcia, co komuś na studia potrzebne były.

Teraz zaczęłam projektować postać/strój, ale to jest bardzo czasochłonne. Chociaż przypomina nasze gry ubieranki, tylko że wszystko robię od ręki, prawda. Może jutro skończę, a jak nie, to cóż.

 

Zjadłabym jakiś dobry detritus na noc, ale żadne słodycze mi dzisiaj nie smakują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień doberek , dzisiaj na Spamowej , jestem pierwsza :yeah: Życzę wszystkim miłego dnia :papa: Mój kolega dzisiaj się kazał zbudzić , ponieważ idzie do szpitala na operację (dzisiaj go będą przygotowywać,w poniedziałek operacja)Przepuklina . Niby nie groźne , a człek ma cykora jak diabli(!)Z moich planów na dzisiaj to trochę wyszlifować domek i wieczór z Cohenem na krakowskim Rynku :yeah:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×