Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

misty-eyed, nie irytowalas sie wycinaniem i pamietaniem zeby opuszczac te białe...no te prostokąty do zaginania?

Faktycznie, parę razy mi się zdarzyło ściąć...

 

mirunia, HoyaBella, ja niestety aż tak dobrze nie szyję, ale z mamą czasem coś zdziałałyśmy.

 

rolosz, ja to chyba nawet rocka nie lubię, zwłaszcza współczesnego. Pop, metal, musicale, tak, ale rock jest nudny z wyjątkiem paru klasyków.

 

Lusesita Dolores, super :brawo:

 

Kuzyn mi pożyczył grę, którą wszyscy mi od dawna polecali. Sam kupił i sam przyniósł :o To mam plan na resztę wieczoru :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzucam gitarę rzucam kurwa wszystko i idę się napierdolić w jakimś rowie.

To jest kurwa sens mojego życia, jedyna kurwa rzecz do której się nadaję i która mi wychodzi. nie warto kurwa zrobić nic inngo. cokolwiek kurwa spróbuje zrobić, to chuj z tego zawsze wychodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc tak...o 18.00 byliśmy pod Sukiennicami . Po przydługawym wstępie na cześć Cohena (fatalne nagłośnienie na początku)zaśpiewaliśmy wspólnie z artystami 2 razy utwór Hallelujah . .Jak wiecie utwór ten ma kilka zwrotek , poprzedzielanych przepięknym refrenem . Tłumy . Kto nie miał świeczki (lampionu) świecił komórką albo zapalniczką . Wytworzyła się magiczna atmosfera . Został niedosyt , że nie było innych pieśni Cohena .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj był trudny dzień. Mnóstwo aktywności a chyba powinienem siedzieć w domu na dupie, żeby ochłonąć po wczorajszym stresie. A ja rano spacer samemu po ulicy, później przyjechał właściciel z kluczami. Po południu taksówką na parking i stamtąd na Targówek do Jarka. Pospacerowałem po Targówku, później wróciłem do siebie, następnie spacer z Karolem do Centrum, później zakupy w Carrefour, potem Chińczyk i pod wieczór wizyta w klubie. A teraz czuje jak mi się kręci w głowie - pewnie od tego piwa 0,05% i jestem wylękniony. Może lepiej jest siedzieć w domu na dupie, ale najtrudniej się wysiedzieć na dupie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ḍryāgan gdybym miała wcześniej informacje można by było wszystko połączyć...trochę mało czasu miałam na wszystko. Logistycznie dałoby się wszystko ogarnąć ale nie na ostatnią chwilę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×