Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Postraszysz mnie to nie pójdę. No, bo na NFZ każdy lekarz tylko ma "odsiedzieć" swoje punkty i kasa leci. Ja zawsze na początku mówię, że też służba zdrowia to zmieniają sie o 180stopni. Tutaj pewnie wyglada tak że chcesz lek i dostaniesz bo atpie by sie rozwodzili. A z tym, że jestem ze służby zdrowia to mówię, wiem wycwaniłam się, ale miałam dwa przypadki na SOR jak byłam. Raz pojechałam z ciśnnieniem b.wysokim bo niczym nie mogłabym zbic ...to stwierdzenie z czym takim... a jak cztery godziny walczyli bo jak im odpłynelam to prawie światło widziałam a na koniec jak dowiedzieli się, że w szpitalu pracuję jacy mili. I kolejny przypadek też...najpierw z mordą lekarz na mnie...a rodzinnego nie ma...a ja doktorze my się znamy.... oooo pani pokaze co Pani. Ale psychiatrów nie znam...nie ten target..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tella, do psychiatry idziesz na nfz, czy prywatnie?

 

NFZ...a co źle?

 

nie. to jest opcja którą trzeba wykorzystać. Już i tak leki są okropnie drogie więc trzeba popróbować opcji wizyty bezpłatnej.

Lekarz na NFZ okaże się średni - wrażenia średnie, no jakiśtam niedosyt niesmak, rozczarowanie, przykro że średnio podszedł do nas ---------ale jakośtam człowiek ochłonie, powie sobie "dobrze, że to było na NFZ, dobrze, że za darmo" .

Jak prywatny okaże się średni - no j.w. rozczarowanie i przykro plus dochodzi do tego rozczarowania też żałowanie za kasą za średnią/złą obsługę.

 

jakbym miała świadomość, że ja za te różne rzeczy w stylu rozczarowanie, zezłoszczenie się, po łebkach potraktowanie zapłaciłam, dużo zapłaciłam, że ja mu dałam pieniądze = o nie, ja bym tego nie przeżyła, że ja za to dałam hajs.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A leki nie są refundowane? Liczy się sklad, a nie firma przecież; mnie kiedyś lekarz zapisal za 40zł i miały gorszy skutek niż te za 2zł hihi Są lekarze w dość znanym ogólnopolskim centrum medycznym, gdzie wizyty nieźle kosztują bądź abonamenty, a traktują pacjentów niezbyt...i wizyta jak najkrótsza..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tella, oczywiście, że opinie innych nie są dla mnie decydujące, bo przecież ludzie też są różni. Ciekawi mnie, na co zwracają uwagę, czym kierują się krytykując lekarza.

Najbardziej mnie interesuje, gdzie lekarz pracuje, w ilu przychodniach, czy rozwija się, itd... Mam wątpliwości, czy doktor, który przyjmuje w 7 prywatnych przychodniach, jest zainteresowany pacjentem, czy tylko tym, co pacjent zostawia w kasie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tella, Różnie się trafia, jak w każdej specjalizacji, idź, a może okaże się świetny. Plus lekarza na NFZ jest taki, że dostajesz skierowanie na terapię też NFZowską, a to ogromna oszczędność.

Nie masz wyjścia, musisz iść, bo ja będę czekać na relację. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tella, Różnie się trafia, jak w każdej specjalizacji, idź, a może okaże się świetny. Plus lekarza na NFZ jest taki, że dostajesz skierowanie na terapię też NFZowską, a to ogromna oszczędność.

Nie masz wyjścia, musisz iść, bo ja będę czekać na relację. :D

 

Pewnie i potem czekasz, czekam..aż sznur którym byś się chciała powiesić zakurza... Zobaczymy co za lekarz byle by mi nie pogorszyla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

misty-eyed, No jeszcze jak trzeba czekać pół roku na wizytę, a zależy mi na czasie... :roll:

 

mirunia, widzę, że coś mi zginął post do Ciebie. Otóż skusiłam się w Rossku na balsam ( był na promo ;) ) z wyciągiem z korzenia z diabelskiego pazura. :shock: Niemiecki. Skusiło mnie - "rozluźnia i regeneruje zmęczone mięśnie". Ma fajną konsystencję galaretki.

Zobaczymy jak to będzie z tym spaniem... :bezradny:

Ty też już niedługo się wypięknisz :smile: , a co tam, trzeba o siebie zadbać, w szerokim znaczeniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×