Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

I jak tam Kochani Wam mija dzionek?

 

Ja w telepawce, ale nie lękowej, tylko takiej, że mnie nosi. Aż mnie mdli i serducho boli. Ale co zrobić, jeno czekać na zmianę... :bezradny: Siedzę w pracy i coś tam dłubię. Nic mi się nie udało przedpołudniem zrobić, tylko z psem poszłam na słoneczko.

Dziwnie mi czas ucieka. Macie też tak, że w chwilach różnych jazd jesteście jakby poza czasem? :shock:

 

Tella, Czy oczekujesz jakiejś odpowiedzi? Czy może ulgę Ci przynosi samo pisanie? Bo ja absolutnie nie wiem, co Ci napisać - nie wiem, z czym się zmagasz, czy się leczysz, co się dzieje w Twoim życiu, w jakim przedziale wiekowym jesteś, nic, więc jak się ustosunkować... :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lusesita Dolores, spoko torba :)

Ale mnie się ostatnio takie tematy podobają: http://m.emp-shop.pl/akcesoria/torby-i-plecaki/torebki/

 

Lepiej chyba na forach internetowych nie rozpowiadać o sytuacjach w firmie. Ale ogólnie rzecz ujmując, dostałam borutę za niewinność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tosia_j, :papa: Jeżeli chodzi o drogość torebki...

http://www.prada.com/en/IE/e-store/woman/handbags/top-handles/product/1BA838_NZV_F0002_V_OOO.html :P

 

Karolina66, Nowy tydzień z energią zaczęty? :smile:

 

cyklopka, No cóż, to głaskam :bezradny: . Zazdroszczę, że masz odruch i taki instynkt, że trzeba się pogłaskać i idziesz na kawę na pocieszenie.

Skończyłaś rysunek?

 

Mirunia - odezwij się choć na pw, bo się martwię...

 

Jakoś cały czas mam wrażenie zimna ( a wcale dziś nie jest), w pracy siedziałam okutana i przemarzłam, teraz siedzę po wygrzaniu w wannie pod pierzyną i zawinięta po nos szalem.

Samiuśkam dziś, nie ma kto podać gorącej herbaty... Jakoś trzeba szybką akcję zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisaj u tego psychoanalityka. W sumie wyszedłem z jeszcze większym lękiem niż przyszedłem. znam inną teraueutkę. do niej przychodzę z lękiem a wychodzę bez.

 

Pojechałem do knajpy. siedzę tutaj i pracuję. Dziś zarobiłem kupe kasy. Tyle co normalnie przez tydzień. Z tego powodu zamówiłem sałatkie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×