Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Ferdynand k, :papa:

kosmostrada, przenosze się z terapii poznawczo-behawioralnej na psychodynamiczną :bezradny:. Już mam umówioną wizytę... Boje się, bo to facet a ja ze względu na swoją nerwice nie mogę iść do faceta!!!! :why:. Ale muszę, jest z polecenia jako specjalista z 20letnim stażem. Ale nie moja wina, że u mnie w mieście nie ma wykwalifikowanych babeczek :hide:.

amelia83, u nas szyje szkoła, z logiem, niestety musiałam się wykosztować 130 zł! Mają takie wymogi :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

amelia83, kosmostrada, no drogo, drogo :(. Dziewczyny pytały, czy mogą we własnym zakresie załatwić fartuszki. Ale niestety opiekun mówił, że szkoła jest najlepsza w województwie i muszą mieć wszyscy takie same żeby przystąpić do egzaminu. Czyli jednym słowem - żeby się pokazać :/. No ale już posłuży mam nadzieje, że na dłuuuugie lata hehe :mrgreen:.

Mam nadzieje... Jestem teraz po ponad 10 wizytach u swojej terapeutki i nic z tamtąd nie wynosze. Tylko zostawiam kase na darmo. Dlatego spróbuje w innym nurcie, choć będzie ciężko zmierzyć się z mężczyzną :twisted:. Ale chociaż nie będzie mi współczuł jak ta babeczka, że jej tak przykro jak na mnie patrzy ech.

 

Jakie plany na dziś :P ?

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hey buziaczki :**************** Dla Wszystkich

 

Ale u mnie wstretna pogoda , leje i pochmurno jak w listopadzie.

Wrocilam do domu wlasnie i mam kawke mleczata (od niedzieli pijam kawe taka pomieszana z cykoria na poczatek ale zawsze to juz kawa ) :mrgreen:

 

kosmostrada ojoj jaki bidul z Twojego pieska:( mam nadzieje ze lapka sie zagoi i nie bedzie sensacji.

 

jaka kupilas tuniczke????? :105:

 

Ferdynand k, Mruczaku :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ferdynand k, moj wynik to: you're cougar, a born explorer

 

Without blinking, you would pioneer the frontier and stake claims across more than one continent. Your inquisitive, solitary nature sets you apart from others while opening the doorway to new worlds. You do your best work at night while the rest of the world slumbers. You eat challenges for breakfast and are a poster-child for freedom and Americana.

 

A Tobie co wyszlo? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×