Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

kosmostrada, wogóle wszystkim najbardziej podoba sie angielski bo ona jest taka pozytywna kobieta ten jej optymizm sie udziela :D

ucze sie na 15 pytan wiec do dzieła :lol:

 

-- 27 wrz 2014, 20:00 --

 

chyba czas zainwestować w lecytyne głowa juz nie ta

macie jakieś sposoby na poprawe koncentracji?pamieci?

 

-- 27 wrz 2014, 20:16 --

 

oo przypomniałam sobie co brałam , kilka razy miałam floradix niemiecki płyn na koncentracje i witalnosc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bry

 

Nici z klasy maturalnej. Wyszło nieporozumienie bo myśleli że już skończyłam informatykę bo nie mogę dwóch kierunków.

Byłam po południu u kolegi z grupy. Potem spałam od 17 z krótką przerwą a i tak nie chciało mi się rano wstać.

Teraz piję kawę i będę się zbierać na zajęcia

Miłego dnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej! :papa:

 

Jakie tu ranne ptaszki są przy niedzieli...

 

Idę z psem na spacer, bo piękna pogoda, trzeba korzystac z fotonów. Muszę zmykac, bo zostałabym jęczec na 100 zdań, jak to mnie ręka boli i do doopy z taką niedzielą. Jak się przewietrzę, to chociaż trochę humor mi się poprawi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hey Kochani :papa::papa::papa: a ja dzis bylam w czeskim Cieszynie ot taka wyprawa ze znajomymi .

Pogoda byla sliczna wiec pochodzilismy , pozwiedzalismy i wrocilam zadowolona :)

A teraz ide do plumkania i pewnie cos poczytam i poogladam . Jutro ide robic testy potrzebne mi na komisje do grupy inwalidzkiej.

 

Milego wieczora :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, tak, dzis skonczyłam wczesniej bo wykładowcy nie było i odwołał

byla u mnie koleżanka

jak mi sie nie chce jutro isc do szkoly

 

-- 28 wrz 2014, 20:05 --

 

do pracy a nie do szkoły :mrgreen:

mi sie juz pieprzy ostatnio dzwoni budzik i otwieram ocz i zastanawiam sie chcwile czy ide dzis do pracy czy do szkoly bo oststnie bo oststnio nie mam dnia wolnego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej wszystkim:-* widzę że nie tylko u mnie niespokojnie... Ale ją od jakiś 2 tygodni już chyba bez leków na nerwice lecę... Odstawilam elicee sama bo dziwnie się czułam i myślałam że może ciąża ale to pewnie pms mi tak dokuczal.. Dla świętego spokoju wolalam nie brać... Teraz samopoczucie się pogarsza i chyba wrócę do leków tylko niech już się@ zacznie ...:/ mąż miał mi jakąś pracę załatwić i tak załatwia że nadal na bezrobociu.. Mała ładnie do przedszkola chodzi ale jutro zostawię ją w domu bo na analizy z nią pójdę bo coś często siusia i brzuszek pobolewa... Lepiej dmuchać na zimne niż potem po sorach mam z nią jeździć :/ widzę wszyscy poszli spać więc i ja zmykam...ostatnio mało tu zaglądam mam nadzieję że mi to wybaczycie... Postaram się częściej... Pozdrawiam:-*:-*:-*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, Hej! :papa:

 

Coś mi chyba ta nowa dawka leku nie służy, czuję się tak se, a jeszcze spałam też beznadziejnie... Dam jeszcze czas lekowi, ale jak tak dalej pójdzie to wracam do starej dawki. Dobrze że chociaż słoneczko świeci.

Postanowiłam sobie sprawic jakąś prostą przyjemnośc i poszłam do h&m-u. Udało mi się na przecenowych wieszakach wygrzebac prościutką czarną sukienkę, taki długi t-shirt za 30 pln. Kupiłam też pyszny orkiszowy chlebek, zrobiłam całą wyprawę do piekarni. Coś muszę wymyślac, bo przepełnia mnie taki wielki wewnętrzny smutek i bardzo, ale to bardzo tego nie lubię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×