Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wpływ toksycznych rodziców na nasze dorosłe życie.


Harpija

Rekomendowane odpowiedzi

juz sie uspokoil, zasnal. wiec lęki sie zmniejszyly. Ale tez przycpalam polsen i mi smiesznie.

 

-- 13 mar 2015, 23:04 --

 

No nie moge w tym domu wytrzymac bedac w normalnym stanie. Musze byc na jakiejs bani zeby to przetrwac. Jeszcze facet po mnie jedzie z innego miasta. a ja chcialam od niego odpoczac a sie chlopaczyna zaparl kurwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ethan+Hawke+Ryan+Shawhughes+married+nFd6lXdQIGvl.jpg

tego bym przeleciała ale aktorzy nie nadają sie do zycia

 

-- 13 mar 2015, 22:25 --

 

niee, bo by mnie porwał do afryki i kazal wyznawac swoja religię i miec ddduuuzo dzieci.

 

-- 13 mar 2015, 22:26 --

 

uwielbiam męskie brody ostatnio jest na to moda w ogóle,a Ty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć jestem nowa. Skocze od wątku do wątku nie mając odwagi napisać .

Ojciec nigdy mną się nie interesował, a mama piła miała 7 lat przerwy( na szpital i terapie) i pije również od 6. Co mam o sobie powiedzieć chodziłam na terapie, ale jeden terapeuta powiedział, że nie jest w stanie mi pomóc a drugi ze już wyszłam na prostą i jest ok. A tak naprawdę nie jest ok i nie będzie.Nie daje sobie rady. mama wpada w cug, a mnie paraliżuje strach o nią. strach który nie pozwala mi normalnie funkcjonować. Wiem, że z problemem dda będe zmagać się do końca.nie wiem co mam robić, czasami brakuje mi ramienia do wypłakania, albo po prostu do zwykłej rozmowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w waszym przypadku tez jest tak, że rodzic uważa, że nie powinniście mieć przed nim żadnych tajemnic?

 

Moi tak uważali a później skrzętnie wszystko co im powiedziałam wykorzystywali przeciwko mnie.

 

tak się dzieje gdy rodzice uważają dziecko sa swoją własność i nie szanują w nim odrębnego człowieka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie wystarczy jedno słowo, które matka usłyszy z rozmowy mojej i chłopaka a potem dręczy mnie kilka dni o czym rozmawialiśmy. Kiedy gdzieś wychodzę, zawsze musi wiedzieć z kim idę i gdzie będziemy. Kiedy zaczęłam się spotykać z moim chłopakiem, przez pierwsze kilka miesięcy go ukrywałam, nawet nie pozwalałam się odprowadzić pod sam dom, bo wiem, że matka spoglądałaby przez okno a potem fala pytań - kto to, dlaczego, po co, pytania wypowiadane z agresją i niechęcią do mnie. W domu nauczyłam się kłamać. Jeśli gdzieś wychodzę i nie chcę się przyznać gdzie mam już wcześniej wymyślone kłamstwo, tak dla świętego spokoju.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w waszym przypadku tez jest tak, że rodzic uważa, że nie powinniście mieć przed nim żadnych tajemnic?

 

Czasami mama mówi, że z nią nie rozmawiam, że duszę wszystko w sobie, że razem byłoby łatwiej coś rozwiązać ale ogólnie nie narzuca się, nie dopytuje, trzyma dystans. Na szczęście. Ma podejście takie, że jeśli JA będe chciała, to jej powiem o czymś, a sama nawet jeśli o coś zapyta, to jeśli nie uzyska odpowiedzi to nie dopytuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×