Skocz do zawartości
Nerwica.com

KUPIĘ,SPRZEDAM,ODDAM,ZAMIENIĘ,OGŁOSZENIA-WĄTEK ZBIORCZY.


promykslonca

Rekomendowane odpowiedzi

50zło za niego dałem w przedsprzedaży,ticket jest na moje nazwisko i nie wiem do końca jak to jest z odsprzedawaniem ale w necie widziałem ludzie handlowali.mówie natomiast uczciwie że nie wiem co jak konduktor porosi o dowód dlatego nie chce kasy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeważnie coś potrącają, bo zdarzało mi się zwracać miesięczny. Zadzwoń na infolinię i zapytaj. Zawsze to możesz być klika złotych do przodu.

 

-- 06 mar 2015, 19:47 --

 

Mam do sprzedania amplituner Unitra Diora Amator 2 wraz z głośnikami. Wygląda tak jak na zdjęciu. Ktoś chętny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam do sprzedania książkę:

Zaburzenia osobowości. Problemy diagnozy klinicznej

9c9fb79343cec5dd0d93f3b572185f75_M.jpg

Autorzy monografii prezentują współczesne osiągnięcia medycyny i psychologii w obszarze diagnozy klinicznej zaburzeń osobowości. Wykraczają poza opis zaburzeń i proponują w ramach różnych paradygmatów spójne wyjaśnienia genezy i patomechanizmu zaburzeń osobowości.

 

Książka raz przeczytana, bez śladów użytkowania. Zainteresowanych proszę o kontakt na pw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam 2 białe szlafroki męskie, długość do łydki, rozmiar XL, ciepły miękki soft, bardzo przyjemne w dotyku. Płaciłam coś koło 100 zł za jeden, sprzedam jeden za 30 zł. szlafroki przed wysyłką zostaną wyprane w lenorze, twoja kobieta niczego Ci już nie odmówi w sypialni i nie tylko :D opuszczaj łazienkę z klasą!2v10zly.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

depresja24h, ale kobiety na takie szlafroki już nie lecą, trzeba podpierdalać w samych bokserkach.

 

A po co kupiłaś dwa, miałaś dwóch kochanków? Taka jesteś obrotna?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×