Skocz do zawartości
Nerwica.com

Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?


LINA

Rekomendowane odpowiedzi

Hej kochani. Przed chwilą brałem prysznic zrobiło mi się słabo, po postanowiłem się położyć, nagle zaczęło mi się robić gorąco i słabo. Lęk w żołąku, to było o 12:00 teraz minęło 35 jest mniej więcej lepiej, podczas tamtej sytuacji miałem uczucie kłucia w sercu i teraz mam nad dole pod lewym zebrem czy to nerwicowe czy cos powaznego? sam juz nie wiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej kochani. Przed chwilą brałem prysznic zrobiło mi się słabo, po postanowiłem się położyć, nagle zaczęło mi się robić gorąco i słabo. Lęk w żołąku, to było o 12:00 teraz minęło 35 jest mniej więcej lepiej, podczas tamtej sytuacji miałem uczucie kłucia w sercu i teraz mam nad dole pod lewym zebrem czy to nerwicowe czy cos powaznego? sam juz nie wiem

 

Jeśli wciąż nie zdajesz sobie sprawy, ze wszystkie Twóje dolegliwości mają podłoze nerwicowe to co robisz na tym forum??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lecze sie dopiero 1,5 miesiaca, ale leki nie daja rezultatu, wiec sam nie wiem, martwie sie.

 

-- 10 lis 2014, 13:51 --

 

Hej kochani. Przed chwilą brałem prysznic zrobiło mi się słabo, po postanowiłem się położyć, nagle zaczęło mi się robić gorąco i słabo. Lęk w żołąku, to było o 12:00 teraz minęło 35 jest mniej więcej lepiej, podczas tamtej sytuacji miałem uczucie kłucia w sercu i teraz mam nad dole pod lewym zebrem czy to nerwicowe czy cos powaznego? sam juz nie wiem

 

Jeśli wciąż nie zdajesz sobie sprawy, ze wszystkie Twóje dolegliwości mają podłoze nerwicowe to co robisz na tym forum??

A co do zdawania sobie sprawy, każdy hipochondryk szuka wytłumaczenia , w ciele, a nie psychicze i ciężko zrozumieć, że ma się nerwicę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sinister trzy lata temu mialam takie stany lekowe jak opisujesz ,dwa razy zabrala mnie karetka dotalam relanium i cos przeciwbolowe i przeszlo,jak mowie lekarzem nie jestem ale wydaje mi sie ze to silny strach powoduje takie reakcje organizmu (ja mialam z silnego strachu bo sie naczytalam w necie),a po llekarzach musisz chodzic i sie badac bo nic innego cie nie uspokoi,no chyba ze psycholog ale farmakologicznie a to tez dobre wyjscie nie jest.wiec postaraj sie nie myslec!nie czytac!poszukaj sobie zajecia!zdrowa dieta troche sportu i moze wyjdziesz na prosta,

dziewczyny z problemami z jelitami,poczytajcie o lewatywie,nie wiem czy na chore jelita mozna stosowac,ale podobno to cudownie uzdrawia,nawet zespol jelita drazliwego przechodzi,ja mam zamiar wkrotce sobie zrobic.

 

i lekarz mi dzis powiedzial NIE CZYTAC O CHOROBACH W INTERNECIE !!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

beciiiaTo samo mnie powiedział psychiatra kilka dni temu, żeby nie czytać, bo nawet jak się nie czyta kilka dni u nerwicowca i tak mogą wrócić myśli na temat tego czego się wcześniej naczytał. No ja byle, że tak powiem brzydko ''pierdnięcie'' i od razu czarne myśli, że to pewnie coś zlego, mozarin tak na mnie zaczął działać po podwojeniu dawki, że jestem pobudzony i się budzę w nocy, ale te tarczycę sprawdzę dla świętego spokoju.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie po dosyć długiej przerwie w mojej hipochondrii :) Od soboty mam wkrętkę na raka jajnika, ponieważ podczas zakupów odczułam dosyć silny ból brzucha, który na szczęście się nie powtórzył :) Dzisiaj w ubikacji zauważyłam, że (chyba) mam krew w kale... Ja już nie wiem co się ze mną dzieje... Muszę się zebrać jakoś w sobie i pójdę na aerobic dzisiaj, może wysiłek mi jakoś pomoże :)

Oj wychodzą te czytania o rakach... Trzeba z tym skończyć... Tylko jeszcze ten Internet w telefonie... zawsze można coś poszukać...

 

Trzymajcie się wszyscy ciepło, jestem z Wami codziennie, jednak bardzo biernie uczestniczę w tym forum, ale czytam Wasze wpisy... Razem damy radę, musimy dać radę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

marta80, Tak cierpię na jelito drażliwe...tzn właściwie kiedys cierpiaam teraz czasem nawraca...ale miałam juz spokój z 3 lata z ty. No jakie objawy skurcze podbrzusza...zaraz musze znaleźć się w toalecie... Potem boli mnie brzuch. A ty jakie masz objawy?

sinister, To wszystko w nerwicy jest normalne i dopóki będziesz się nakrecal to nie minie będzie jeszcze gorzej. Póki co to ta nerwica ma nad Toba przewagę. Nie daj sie! To ty rządzisz nie ona! Zero Internetu i olewaj ataki powtarzaj sobie mam tylko nerwice wiem ze i tak nic mi sie nie stanie.

 

-- 10 lis 2014, 22:59 --

 

netusia_20, hej ja ostatnio tez to sobie wkrecalam, ale ginekolog troche mnie uspokoił chociaż nie do końca.

Ja przeklinam juz ten Internet w telefonie zawsze mogę zajrzeć...;/ i czytać.

Glowa do góry jestesmy zdrowi!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi znów wracają loty z moim dziąsłem. Mam taka mala kuleczkę na dole na dziasle kolo wedzidzelka...

Ostatnio stwierdziłam ze juz znika ale jak zaczelam ja drażnić językiem to znów jakby minimalnie urosla. Tlumacze sobie ze to nie nowotwór...bo taki w tym wieku?

To moze być znów jakas pierdola ale troszkę sie boje...

 

-- 11 lis 2014, 09:24 --

 

Przeklęty Internet...nam go powinni wylaczyc..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

angie1989i tak też postaram się robić będę olewać te ataki, szczególnie po zwiększeniu dawki leku mogą się nasilić, bo organizm musi 1-2 miesiące mieć na przyswojenie, także będę robić tak jak mówić, i nie idę na tę tarczycę, pójdę jak lek i terapia po 3 miesiącach nie pomogą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

angie1989 witaj ;) nie tylko Ty byś chciała żyć jak dawniej :( ja dziś rano wstałam i uświadomiłam sobie siebie sprzed roku :) Byłam radosna, pełna sił :) a dziś siedzę w domu, próbuję się uczyć na kolokwium i nic mi się nie chce. Na dodatek te wkręcane choroby :(

 

Hipochondria to góra na którą muszę się wspiąć i przezwyciężyć, taki jest mój plan. Może wtedy wrócę do normalności, takiej jak byłam rok temu :)

 

Wszystkim Wam życzę dobrego dnia i pokonania hipochondrii :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:papa::papa::papa: ja juz 15mcy powtarzam se ze nie bede czytac...o chorobach ale wiecie jak jest:))dlaczego kazdy objaw przypisujemy rakowi??przeciez sa tys innych chorob a mmy wszystko...rak!!!!!!!!!!

 

od czego zaczely sie u was jazdy....??jakas choroba kogos z waszych bliskich.??a moze wasza/??a moze bledna diagnoza lekarza??ja wyczulam sobie wezla na karku...i sie zczelo od ziarnicy...chlonniaki...itd...mam stluszczenie watroby wiec bylo wszystko co zwiazne z watroba(((:i tak leci... :why::why::why::why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co sama nie wiem... Ludzie, którzy są na prawdę chorzy starają się walczyć ze swoimi chorobami.

Mój brat jest lekarzem, nie raz mi mówił, że nawet nie wiem co to znaczy chłoniak, czy inne raki...

Odsuwam od siebie czarne myśli, tłumaczę sobie, że jakby tak było, to by już dawno było po mnie, źle bym się czuła itd. Zablokuję sobie pewnie strony w przeglądarce typu ziarnica.pl czy forum-onkologiczne.pl, nie będę czytać przynajmniej w komputerze, a na komórce też się postaram nic nie czytać, bo to tylko mnie nakręca. Wujek Google w większości przypadków daje złe diagnozy. Mój brat bardzo nie lubi takich pacjentów jak my, ponieważ: "przychodzi taki i już ma diagnozę..."

 

Objaw to jeszcze nie choroba :) Zwykle jest tak, że konkretny objaw może wskazywać na nowotwór, ale też i na zwykłe, łatwe do wyleczenia dolegliwości, co więcej takie objawy w znakomitej większości przypadków wskazują na niegroźne schorzenia. Ot taki ból brzucha, pewnie rak żołądka nie? A przecież mogą to być gazy, czy niestrawność.

Może zachowuję się tutaj jak hipokrytka, ale tak sobie staram tłumaczyć to wszystko :)

 

Zajmuję się innymi rzeczami niż czytanie o chorobach, uczę się, rozwijam swoje pasje, przynajmniej się staram, a to odciąga mnie od tych dobijających zastanawianiach się.

 

Jejku jak się rozpisałam... Normalnie jak nie ja :D

 

angie1989, wierzę, że damy radę wygrać z hipochondrią

 

--edit: Witaj marta80 u mnie zaczęło się wszystko od refluksu, a może od niemiłych przeżyć, które akurat zbiegły się w czasie, refluks - rak przełyku, węzły na szyi - ziarnica lub chłoniak, teraz miałam dwa dni, że może coś mam w narządach rodnych...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dziwny dzien rano czulem ie otuamnianony potem mi sie plakac zachcialo teraz jakis taki zmeczony, wiem ze ro pewnie po mozarinie i zwiekszonej dawce, ale z drugiej strony przychodza mysli , ze to moze przez jakas chorobe fizyczne, ale juz nie czytam , bo w sumie nie bardzo wiem jaka choroba moze powodowac takie objawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

netusia_20, Fajnie się masz ze Twój brat jest lekarzem. Zawsze może Cie uspokoić. Masz dobre podejście. Tez bym chciała takie mieć a nie cale dnie myśleć o najgorszym staram się robić ciągle cos żeby nie myśleć o tym ale i tak te zle myśli przewijają mi sie przez głowę:(marta80, nie wiem od czego sie to zaczelo od zawsze balam się chorob, ale po porodzie to dopiero sie jazda zaczela

A. []sinister[/b], ja tez dzis jakas slaba moze taki dzień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mieliscie tak keidys ze kazdy dzwiek byl dla was drazliwy np na jedno ucho, bo ja teraz mam tak zlewym uchem keidys z rok temu meczylem sie z czyms taki, teraz znow wrocilo myslicie ze to nerwicowe czy moze to od guza jakiegos?;/ mialem badany sluch , ale nic nie wykryli rok temu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×