Skocz do zawartości
Nerwica.com

FENTERMINA (Adipex, Obephen, Phentrol, Obenix, Zantryl) !Niedostępny w PL!


Kalebx3 Gorliwy

Rekomendowane odpowiedzi

Glupi pomysl, daj sobie spokoj ze stymulantami, bo wpierdolisz sie w jeszcze wiekszy dol, stymulanty w depresji to takie bledne kolo, wezmiesz rano po jakims czasie poczujesz super, a potem na wieczor tragedia, potem trzeba zwiekszyc bo sie wyrabia tolerancja, to /cenzura/ nie leczenie

Na jednego zadziała tak, na drugiego zadziała inaczej. Spróbuje - wyjdzie kicha - odstawi.

 

Do Joanny:

http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/11044894

Poczytaj to. Fluoksetyna (Andepin) podbiła działanie fenterminy w tym badaniu. Niestety również neurotoksyczność jest większa. Prawdopodobnie wynika to ze zwiększenia stężenia fenterminy (hamowanie niektórych enzymów wątrobowych przez fluo).

 

Co jest bardziej zblizone dzialamniem do amfetaminy metylo czy fentermina prosze o odp

Metylo na pewno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś coś poleci mocnego dostępnego na recke w Polsce na odchudzanie? Fentermina nielegal, tak samo clenbuterol, efedryna itp..

 

Coś poza metylo dostanę sensownego? W sumie to metylo i tak będę brał na ADD/ADHD i ogólne zamulenie - ale czy dawki terapeutyczne na ADD/ADHD i "zmulenie" - chroniczne zmęczenie będzie odpowiednia też na redukcję wagi, mhm..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś coś poleci mocnego dostępnego na recke w Polsce na odchudzanie? Fentermina nielegal, tak samo clenbuterol, efedryna itp..

ja ostatnio w promocji kupiłem Ketony malinowe 600mg / kaps.

To duża dawka . Jak zjem takie 2 z rana to przez cały dzień nie mam apetytu . Jak byś wpitolił ze cztery na czczo to kto wie.

Tu masz najtaniej , stąd brałem:

http://allegro.pl/uns-zielona-kawa-ketony-malinowe-odchudzanie-hit-i5762276488.html

 

razem z wyciągiem z kawy , ale sa i same ketony .

 

http://www.e-odchudzanie.com.pl/raspberry-ketone.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś coś poleci mocnego dostępnego na recke w Polsce na odchudzanie? Fentermina nielegal, tak samo clenbuterol, efedryna itp..

 

Coś poza metylo dostanę sensownego? W sumie to metylo i tak będę brał na ADD/ADHD i ogólne zamulenie - ale czy dawki terapeutyczne na ADD/ADHD i "zmulenie" - chroniczne zmęczenie będzie odpowiednia też na redukcję wagi, mhm..

 

Coś potem naskrobię, be in touch.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wudezet, No łatwo nie jest. Fentermina nielegal, geranium /DMAA /1,3-dimetyloamylamina i clenbuterol zdjął sanepid, efedryna tylko na receptę, sibutramina wycofana z uwagi na przypadki zwałek sercowo-naczyniowych. Bez recepty co najwyżej możesz dodać pseudoefedrynę(izomer efedryny) w tych wszelkich sudafedach, apselanach, cirrusach itp. Działanie termogeniczne ma wielokrotnie słabsze od efki , no i jest bardziej "schizogenna". A poza tym to wszelkie (nie)legalne amfetaminopodobne psychostymulanty.

 

Z legalnych rzeczy zostaje kofeina( w prochu), synefryna(jako hcl albo ekstrakt z gorzkich pomarańczy), johimbina(jako hcl albo jako ekstrakt)<- tu sanepid może się dochrzanić, teobromina, teofilina (na reckę w lekach dla astmatyków), ekstrakty z zielonej kawy(kwas chlorogenowy), ekstrakty z zielonej herbaty(strandaryzowane na egcg), syntetyczne hormony tarczycy, ekstrakty garcinia cambogia(kwas hydroksycytrynowy), forskolina, piperyna, kapsaicyna, ketony malinowe, l-karnityna.

 

Ketonów malinowych nie szamałem. Wg. badań nie istnieją dowody na ich skuteczność u ludzi (podobnie niektóre ze składników ww. budzą kontrowersje), ale u myszy, którym podawano b. duże ich dawki obserwowano spalanie fatu, chroniły przed przybieraniem na wadze przy diecie wysokotłuszczowej, wykazują działanie moczopędne(usuwanie nadmiaru wody).

 

Chudnie się na pewno po topiramacie (lek przeciwpadaczkowy). Nawet go zarejestrowano w preparacie złożonym z fenterminą do leczenia otyłości właśnie.

 

Możesz też w czeskich aptekach kupić bez recepty leki zawierające orlistat- związek, który blokuje wchłanianie tłuszczów z przewodu pokarmowego i ma raczej udowodnioną skuteczność. U nas na receptę.

http://www.docsimon.pl/towar/orlistat-sandoz-cps-84x-60mg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okej, dzięki za info. Efedryna jest dostępna w Polsce tylko pod nazwą handlową "Ephedrinum Hydrochloricum WZF" w formie zastrzyków? Tabletek nie ma? Kłucie się mnie nie interesuje niestety.

 

Teraz wróciłem na siłownię i do wakacji postanowiłem się wyrobić w miare fajną sylwetkę, ale potrzeba mi trochę schudnąć. Jako takiej diety nie prowadzę rygorystycznej aktualnie i myślę, w sensie liczenie kalorii itp itd. Staram się po prostu nie jeść śmieciowej szamy - i na tym polega moja "dieta" :mrgreen: I dlatego do takiego efektywnego chudnięcia będe myślę potrzebował jakiegoś silnego wspomagacza. Od kwietnia zamierzam także regularnie zacząć biegać, minimum do wakacji - 3 razy w tygodniu. I od tego czasu właśnie planuję zrobić taką jak najbardziej będę potrafił wycinkę przy ostrych treningach i jakiś spalaczach/suplementach/lekach wspomagających odchudzanie, a do tego czasu sama siłownia.

 

Clenbuterol i właśnie Johimbine, właśnie to mi znajomy polecał. Sanepid, dlaczego mógłby się przyczepić? Pełno jest tego w formie suplementu chociażby na allegro dostępne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okej, dzięki za info. Efedryna jest dostępna w Polsce tylko pod nazwą handlową "Ephedrinum Hydrochloricum WZF" w formie zastrzyków? Tabletek nie ma? Kłucie się mnie nie interesuje niestety.

 

Jest efedryna w drażach (Tussipect), z dwoma jakimis jeszcze składnikami na kaszel, ale one nie mają żadnego znaczenia. No i pewne grupy zawodowe dysponują czystą efedryną w prochu, ale tego to Ci nie załatwię. :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okej, dzięki za info. Efedryna jest dostępna w Polsce tylko pod nazwą handlową "Ephedrinum Hydrochloricum WZF" w formie zastrzyków? Tabletek nie ma? Kłucie się mnie nie interesuje niestety.

 

Jest efedryna w drażach (Tussipect), z dwoma jakimis jeszcze składnikami na kaszel, ale one nie mają żadnego znaczenia. No i pewne grupy zawodowe dysponują czystą efedryną w prochu, ale tego to Ci nie załatwię. :pirate:

 

Tussipect kiedys mozna bylo bez recki kupowac, stare dobre czasy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Clenbuterol i właśnie Johimbine, właśnie to mi znajomy polecał. Sanepid, dlaczego mógłby się przyczepić? Pełno jest tego w formie suplementu chociażby na allegro dostępne

 

Jako oficjalny powód podają względy bezpieczeństwa, obawiają się o "czystość" suplementów zawierających te substancje , albo zdejmują je z półek z uwagi na udokumentowane przypadki zgonów.

 

Johimbina np. przecież nie jest oficjalnie zakazana, nie figuruje na wykazie środków odurzających i substancji psychotropowych. A większość vendorówz US u których kupuje boi się/ nie chce wysyłać johimbiny do Polski, bo prawdopodobnie zatrzyma się na cle. W Polsce johimbinę można wyrwać na bestbody, muscle-zone albo czasami na allegro, ale większość preparatów poznikała z półek , a te co się ostały nie powalają jeżeli chodzi o stosunek cena/ jakość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hanashiro, jeśli by nawet wystawił , to reckę możesz zrealizować najbliżej w Czechach. W Polskich aptekach chyba obecnie tego leku nie ma . Chyba ,że cos się zmieniło. Zostaje jeszcze " Ogłaszamy 24 " , ale tam roi sie od przewalaczy , złodziei i prostytutek ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwny ten specyfik. Za 1-wszym razem wziąłem po dwóch obfitych posiłkach i później tylko miałem większy puls, a w nocy czułem pobudzenie, ale jakoś przespałem w pół śnie, pół świadomości.

Następnego dnia wziąłem na czczo. Po pół godzinie zacząłem czuć działanie - przyspieszony puls, przyjemne dreszcze na ciele, pobudzenie, które w towarzystwie muzyki wpadało w euforię. Jeśli chodzi o głód to odczuwałem go na początku, więc zjadłem śniadanie, a później po południu mały obiad i kolację (w sumie 1200 kcal, gdzie normalnie jem 2000 kcal). Wychodzi na to, że w moim przypadku działa subtelnie w kwestii zmniejszania łaknienia. Może podwójna dawka by pomogła, lecz już przy najniższej - 15 mg odczuwam ból głowy wieczorem, a w ciągu dnia, zwłaszcza przy gorszej pogodzie - lekką depresję i objawy nerwicy.

Trzeciego dnia wziąłem tabletkę po 2h od zjedzenia na śniadanie garści orzechów włoskich, ale już tak przyjemnych efektów (oprócz radzenia sobie z jedzeniem) nie doświadczyłem.

Stąd zastanawiam się, czy to możliwe, że tak szybko wzrosła tolerancja, a może efekt przyćmiłem przyjęciem pregabaliny w nocy (miałem uporczywe myśli w pół śnie), której działanie jeszcze rano odczuwałem - typowe zamulenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×