Skocz do zawartości
Nerwica.com

Programy w TV


IceMan

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli chodzi o ten program w którym kiedyś występowali Tomek, Marta i Hackthebrain - post169505.html#p169505 (nowy jakiś był???)

Chodzi o ten, wielkie dzięki, przeleciałem temat na szybko i gdzies mi link umknął.

 

[edit]

Dopiero teraz zauważyłem że to temat sprzed roku :) Pewnie dlatego że dopiero teraz trafiłem do działu psychologia.

Oglądnąłem program, pierwsze co to podziwiam ludzi którzy tam wystąpili. Sam program pod względem informacji czy wyczerpania tematu wypadł bardzo średnio... Wszystko zaczęte ogólnikowo, ale wiem że trudno wyjasnić jest temat nerwicy.

prof. Aleksandrowicz według mnie mówił w miarę na temat, co do jego porównać i różnego rodzaju przenośni to on tak już ma :) Wiem bo chodziłem do ośrodka terapii nerwic na psychoterapię który on bodajże założył, a w każdym razie tam przebywał.

Mam nadzieję że powstanie jeszcze nie jeden program na temat nerwic/fobii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! mam pytanie techniczne - nie znam sie na ściąganiu czegokolwiek z netu - chciałabym obejżec ten program - klikajac w podany link, otwiera się strona na której sa dwa zegary - klikam w ten "free coś tam" i potem mam info - "error coś tam" :). Czy ja coś robie nie tak? Czy to po prostu nie zawsze się ściąga?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aizoba, może korzystasz z sieci która ma jedno zewnętrzne IP, wtedy sytuacja wygląda tak, że rapidshare przypisuje jednemu IP możliwość ściągania jednego pliku naraz, czyli jeśli ktokolwiek z tej sieci będzie z rapida ściągać cokolwiek, to pies pogrzebany, musisz czekać aż ściągnie i po prostu trafić. Inna sprawa - czekasz te około 60 sekund które są odliczane po naciśnięciu free? Jeśli możesz to wklej cały komunikat po errorze, zobaczymy co to ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wtorek 02.03.2010 23:30 Discovery Travel & Living

Wstydliwa prawda (Truth Be Told)

(Dokument)

Opis odcinka:

"Prawie każdy ma w sobie coś ze zbieracza. Jednak w niektórych przypadkach z pozoru błahy nawyk przeradza się w prawdziwą obsesję. Pochodząca z Joliet Bernie nie zdaje sobie sprawy z problemu. Kobieta lubi chodzić po śmietnikach i kontenerach w poszukiwaniu różnych "skarbów". Także w domu Charlene panuje bałagan. Mąż ma już dosyć życia w takich warunkach. Nałogowe zbieractwo to również problem Alfiego. Chłopak martwi się o przyszłość, dlatego postanawia skorzystać z porady u specjalisty."

 

 

To chyba jest serial, może być całkiem ciekawy, opowieści o ludziach którzy maja fobie, kompulsje i inne dziwactwa ;) . Może być ciekawe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×