Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czy PiS wygra wybory ?


carlosbueno

Rekomendowane odpowiedzi

detektywmonk, ja nie jestem pisowcem, nacjonalistą nawet komunistą nie bywam...

TVN oglądam, bardzo lubię Szkło Kontaktowe, Inny Punkt Widzenia ...Poranek w TVN 24 :smile: zwłaszcza z Jarosławem Kuźniarem :D

Radia Maryja nie słucham...

Zatem, nie zgadzam się z twierdzeniem , że jest to Forum Pisowskie :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba niektórzy tu za bardzo się tą polityką przejmują, przeceniają jej znaczenie, powiedzmy sobie szczerze to czy będzie rządził Kaczyński, Tusk czy ktoś jescze inny nie wpłynie specjalnie na nasze życie. Dużo więcej zależy od nas niż jakiś polityków, którzy kłócą sie jak dzieci w piaskownicy.

 

Jesteśmy na takim etatpie cywilizacyjnych na jakim jesteśmy, z okresloną historią i mentalnością ludzi to ma dużo większe znaczenie niż w sumie bardzo podobni do siebie politycy, tym bardziej że nie ma u nas zagrożenia komunizmem, faszyzmem czy dyktaturą w stylu Korei Północnej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsze słowa p. Premiera przeszły w ogóle wszelkie normy przyzwoitości: "znajdżcie mi magika , który to wszystko rozwiąże" !!! , i do tego ten jego cyrkowy uśmieszek. Już niedługo koleś...A co Ty robiłeś przez 6 lat na czele tych POpapranych rządów? Teraz jak Ci sądaże lecą na łeb , na szyję to szukasz winnych . Hipokryta! To na pewno wina Opozycji. Te rządy to DNO, w dodatku Dno bez twarzy i krztyny przyzwoitości.

Szkoda tylko ,że na konferencji prasowej dziennikarze byli zbyt łagodni , gdyby mogli wziążć go w ogień krzyżowych pytań już widzę , jak szybko wymawiał by się brakiem czasu i "ważniejszymi sprawami Państwa" .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

detektywmonk, nie uciekaj stąd, lubie Twoje komentarze :P

Nie dam, rady komentować, kiedy tylko ja chcę szanse Tuskowi,a wszyscy macie populistyczne poglądy,choćby wyrzucenie z polski marketów, bo tęsknice do komuny.Zaśpiewajcie Międzynarodówkę i kupujcie w Delikatesach.Żal mi Was.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiedy tylko ja chcę szanse Tuskowi,a wszyscy macie populistyczne poglądy,choćby wyrzucenie z polski marketów

6 lat dawania szans i o kant dupy to rozbić. A On dawanie przez Ciebie szans to ma...( nie powiem gdzie), do wyborów tylko.

Za PIS Super , Hiper markety tez istniały i miały sie dobrze, więc nie rozumiem Twoich lęków. Na całym świecie istnieją , niezależnie kto rządzi ,,, i zawsze wychodzą na swoje. Problemem jest raczej to ,że zarobioną kasę wypompowują z Polski .

Szwagierka mi opowiadała ( która mieszka w Norwegi ) ,że tam też są Hipermarkety ( ale nie te co u nas , obce, z obcym kapitałem) , tylko rodzime. Polityka , to jest własnie taka Polityka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

detektywmonk, nie uciekaj stąd, lubie Twoje komentarze :P

Nie dam, rady komentować, kiedy tylko ja chcę szanse Tuskowi,a wszyscy macie populistyczne poglądy,choćby wyrzucenie z polski marketów, bo tęsknice do komuny.Zaśpiewajcie Międzynarodówkę i kupujcie w Delikatesach.Żal mi Was.

Nie wiem, czemu do mnie pijesz, ja mam poglądy liberalne. Komunę dobrze pamiętam, nigdy nie chciałabym wrócic do tego syfu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie obecnie polityka coraz mniej obchodzi, mam swoje zdanie, poglądy i żadna partia nie jest w stanie zmienić mojego toku myślenia (no chyba ,że powstanie PARTIA godna uwagi). Umiesz liczyć? Licz na siebie. Tak naprawdę to czym oni się różnią od siebie ? Tylko nazwą. Górnolotne hasła wyborcze, ubrane w różne barwne słowa mają na celu ogłupianie ludzi. Rybka połknie haczyk , zagłosuje i co z tego ma ? Nic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy Wy tego nie widzicie, przez politykę zaczniemy się kłócić.Ja tego nie chcę ,a Wy ?

A kto się tutaj kłóci?

Ja przynajmniej nie. Niech się wykłócają o Polskę Ci na górze ( na których głosowałem ) z pozostałymi pachołami.

Najbardziej będę robił z radości w galoty jak w następnych wyborach polecisz Palikocie, królu złoty. :lol:

SLD nie chce z Tobą nawet wchodzić w układzik , bo byś Milera i jego łódkę pociągnął na dno. A Kwaśny , no cóż ( to za jego kadencji zaczęli wsadzać za trawę do pudła- zwolennik wolności) niewiele Ci pomoże. Naobiecywałeś gejom,lesbom i zwolennikom "wolnych konopi" cudów na wierzbie,a efektów brak, więc nie dziw się ,że sonadaże marne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ostatnich sondażach przewaga PiS nad PO jeszcze wzrosła, Gowin jest blisko wylotu z platformy czyżby to był już koniec PO :?: nawet media głównego nurtu są chyba coraz bardziej przeciw PO, a wzrost gospodarczy praktycznie zerowy i PO skończy być może tak jak SLD niegdyś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat zakaz handlu w niedzielę nie ma wyłącznie religijnego kontekstu, chcą wszystkim ludziom umożliwić wypoczynek, odpoczęcie po tygodniu pracy. Polska jest jednak wg mnie za biednym krajem, na dorobku o i tak wysokim bezrobociu na takie zakazy jak byśmy byli na poziomie Niemiec i Austrii to czemu nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi się wydaję,że to właściciele małych sklepów, apelowali do posłów.Supermarkety ich niszczą.W Łosicach upadło już z 70 %.

U mnie też większość padło, a w 11 tysięcznym miasteczku mamy 2 biedronki, Lidla, Netto, Polo market, intermarche a ma powstać jeszcze tesco i kaufland .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, że PO upadnie, ale to będzie chwilowe. W Polsce do granic skrajności doprowadzono odbijanie się od topielca ku powierzchni i tak będzie tym razem, jednak patrząc na wielu 'niezatapialnych' (np. Rysiek Cz.), pogrobowcy po hipotetycznym rozpadzie PO wypłyną w wyborach, które nastąpią po najbliższych. Pytanie tylko czy PO pozbędzie się 'buntowników', stanie się bardziej wyraziste, a nie mieszanką od lewa do prawa, czy rozejdzie się w dwóch lub trzech kierunkach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat jestem za reformą szkół, chciałbym większego sprywatyzowania ich i aby przydawały się w życiu i uczyły fachu a nie ta błazenada która jest dzisiaj. A co proponuje PiS powrót do darmowego drugiego kierunku studiów, lepiej by tą kasę dać na unowocześnienie politechnik, albo na szkoły zawodowe z prawdziwego zdarzenia. Dobrze że chociaż ruszyła kampania medialna odnośnie szkół zawodowych to chyba jedyna pożyteczna rzecz jaką zrobił w materii szkolnictwa ten rząd, ale przydałoby się jeszcze żeby szkoły zawodowe naprawdę uczyły przydatnych zawodów a różnie z tym bywa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy co komu na myśli pożyteczny zawód, bo każdy zawód jest ważny.I mechanik samochodowy,bo bez niego byśmy chodzili piechotą i psycholog, bo ja bym nie mógł żyć bez mojej Beatusi.I inżynier,bo by nie było mostów i krytyk literacki ( ale to bardziej mnie ciekawi )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ostatnich sondażach przewaga PiS nad PO jeszcze wzrosła, Gowin jest blisko wylotu z platformy czyżby to był już koniec PO :?: nawet media głównego nurtu są chyba coraz bardziej przeciw PO, a wzrost gospodarczy praktycznie zerowy i PO skończy być może tak jak SLD niegdyś.

 

Media nie są przeciwko PO, tylko nakręcają ten gorący temat jakim są sondaże (które za wiele nie znaczą).

A Tusk już przecież bada czy warto pchać się do europarlamentów jak mu partyjne sondaże w kraju spadną jeszcze bardziej....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×