Skocz do zawartości
Nerwica.com

oszaleję!!


sweethomealabama

Rekomendowane odpowiedzi

W pażdzierniku ubiegłego roku lekarz psychiatra stwierdziła u mnie stan depresyjny biorę nexpram kazała iść na terapię dda chodziłam na grupę dda ale bez terapeuty (teraz nie chodzę bo praca mi na to nie pozwala)poszłam do ośrodka leczenia depresji i nerwic tam odesłali mnie na dda poszłam i usłyszałam ,ze nie mogę na lekach iść na terapię,dodotkowo terapeutka wysłała mnie na testy narkotyczne alkoholowe gdzie picie dwóch piw raz w tygodniu jest już problemem wysłała mnie na detoks .WTF nie mogę iść bo nikt mi nie zapłaci za pobyt w szpitalu na oddziale.Muszę się z czegoś utrzymać.Dodam ,że do alko mnie nie ciągnie ale powoli tracę cierpliwość.Nie pale nie piję bo mam pracę zwiazaną ze sportem i chyba dzięki temu jeszcze nie oszalałam co mam zrobić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem? 2 piwa w tygodniu to problem? dlaczego? nie wiem co przez to rozumiesz... uzelznienie zaczyna sie chyba wtedy GDY MUSISZ pic 2 piwa w tyg czy iles tam, a nie gdy np masz taki styl zycia zxe 2 razy w tyg idziesz ze znajomymi na piwko... nie rozumiem na czym polega Twoj problem i dlaczego oszalejesz? ze Ci wmawiaja coraz to nowe schorzenia? bo takie mam wraznie...za chwile Ci wmowia ze jestes schozofreniczka albo nie wiem co... ZASTANOW SIE NAD SOBA... przeanlaizuj z czym masz problem a co Ci wmawaja - moze w dobrej wierze, bo Cie nie znaja... psychospecjalissci tez potrafia zrobic krzywde wmawianiem wszystkich mozliwych chorob - z tego zyją i tym zyją. I przestrzegam przed lekami - o tym mozesz poczytac czytajac moje posty, ze leki zrobily ze mnie inwalidkę. czy koniecznie MUSISZ je brac? masz tak skrajna depresje ze sobie nie poradzisz? Polscy lekarze sa w czolowce wypisywania lekow na depresje... a esclatopramu ktory bierzesz ja bym sie bala ale nie powiem dlaczego zebys sobie znow nie wmowila. Radze Ci wiecej zastanawiac sie nad sobą.pozdrawiam

MAM TYLKO JEDNO ZASTRZEZEIE DO TYCH PIW: nie łącz al;koholu z lekami. Naprawdę. Nawet lekarze pozwalają, ja wiem, ale odradzam, nikt nie wie jakie dokaldnie interqakcje powstają. Mnie przestrzegal lekarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez dwa dni nie brałam leków i zaczęłam czuć się naprawdę dobrze.W pracy byłam bardziej rozmowna, z chłopakiem mi się lepiej rozmawiało.Poczułam taki przypływ uczuć do Niego którego mi brakowało.Wcześniej to było na zasadzie odejdż daj mi spokój ,sama nie wiem jak on to wytrzymywał. :( Co prawda miałam zawroty głowy po nagłym odstawieniu więc zaczęłam nowe opakowanie pigół ale mam zamiar skonsultować się z lekarką czy je jeszcze brać.Mam już dość bycia jak warzywo.

Stonkadziekuję za sensowną odp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W pażdzierniku ubiegłego roku lekarz psychiatra stwierdziła u mnie stan depresyjny biorę nexpram kazała iść na terapię dda chodziłam na grupę dda ale bez terapeuty (teraz nie chodzę bo praca mi na to nie pozwala)poszłam do ośrodka leczenia depresji i nerwic tam odesłali mnie na dda poszłam i usłyszałam ,ze nie mogę na lekach iść na terapię,dodotkowo terapeutka wysłała mnie na testy narkotyczne alkoholowe gdzie picie dwóch piw raz w tygodniu jest już problemem wysłała mnie na detoks .WTF nie mogę iść bo nikt mi nie zapłaci za pobyt w szpitalu na oddziale.Muszę się z czegoś utrzymać.Dodam ,że do alko mnie nie ciągnie ale powoli tracę cierpliwość.Nie pale nie piję bo mam pracę zwiazaną ze sportem i chyba dzięki temu jeszcze nie oszalałam co mam zrobić ?

bo tak to wyglada, nie pijesz i bierzesz leków.

U mnie wygladalo to tak, ze trzeba byc trzezwym, tzn. nie brac prochow, mozna bylo sie piwa napic, ale w umiarze i byc trzezwym na grupie. choc kumpeli raz zdarzyło sie byc na kacu, pwoiedziala o tym, ale dopuscili a do spotkania, podobnie i ja mialam taką sytuację

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×