Skocz do zawartości
Nerwica.com

Letnie Igrzyska Olimpijskie Londyn 2012


diatas

Rekomendowane odpowiedzi

QueenForever, slow motion, też zgadzam się z wami, ze lekkoatletyka jest bardziej emocjonująca niż inne konkurencje.

slow motion, też jestem niespełnionym biegaczem :( gratulacje na Usaina Bolta, udowodnił kto jest prawdziwym mistrzem :D Blake musi jeszcze zaczekać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czasami odnoszę wrażenie , że "nasi siatkarze" powinni zawitać na nasze forum.

Psychicznie sa bezradni jak dzieci we mgle.

Fakt , że fizycznie , kondycyjnie i technicznie sa na najwyższym światowym poziomie ( co niejednokrotnie udowadniali gromiąc wszelakich mistrzów ). Lecz Ich psychika przypomina psychikę nastolatki w okresie dojrzewania ( co również niejednokrotnie udowadniali będąc gromionymi przez wszelakich siatkarskich outsiderów )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, pff..nie ma to jak wypowiadać się tylko wtedy, kiedy przegrają. Oglądasz w ogóle regularnie siatkówkę czy sezonowy fan, który nie wiele ma pojęcie o tym, a jedynie krytykuje, by krytykować bo wszystko co polskie to beznadziejne?

Prorocy i wielcy fani siatkówki nagle...a mecz to się pewnie raz na ruski rok ogląda. Wkurza mnie takie coś. Nie mówię, że nasza gra była dziś dobra, bo nie była, ale niektórzy to tylko chyba krytykują by krytykować. Tak od razu w ogóle są beznadziejni, snujcie takie wizje że odpadną zaraz..a co wy możecie o tym wiedzieć..w siatkówce WSZYSTKO jest możliwe. Jak psioczycie, byleby psioczyć na to co polskie i udowodnić, że jesteśmy beznadziejnym krajem to gratuluję...siatkarzy mamy świetnych. Mimo wszystko. A kibicem jest się na dobre i na złe. Ja nadal wierzę, że przywiozą medal.

I wyjątkowo zgadzam się z Intelem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wielkim fanem siatkówki nie jestem wole inne sporty oglądać, ale ja jestem strasznym pesymista zarówno względem siebie jak i wszystkiego łącznie z polskim sportem także ja nigdy nie wierze w sukces Polaków i profilaktycznie zakładam klęskę aby się nie rozczarować i w większości przypadków podczas tych igrzysk mam rację niestety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam wolę oglądać dla samego oglądania i ewentualnie emocjonowania się, a wyniki? niewiele mnie intreresują, nie wiem dlaczego polskie społeczeństwo jest tak na to nastawione? tylko medale medale medale....... dla takiego szarego widza jak ja nic mi nie dają medale

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak na 38 milionowy kraj jednak w miarę rozwinięty gospodarczo to mamy żenująco małą ilość medali taki Kazachstan, Węgry czy Korea północna są daleko przed nami. Według mnie powinni całe to towarzystwo i tych leśnych dziadków z PKOL rozgonić bo tylko marnują grubą kasę a wyniki mizerne i nastawić się na 2-3 konkurencje i tam wygrywać grad medali. Koreańczycy z samego łucznictwa i strzelectwa a Kazachowie z podnoszenia ciężarów maja więcej medali niż my ze wszystkich konkurencji. Ja to najbardziej lubię oglądać zawody gdzie nie ma Polaków bo przynajmniej się nie emocjonuje nie potrzebnie bo oni prawie zawsze zawodzą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jetsem dumna z tych wszystkich sportowców, bo oni WALCZĄ, pracują całe życie na ten jeden start i czy on jest udany czy nie, to nalezy im sie szacunek, poniewaz, gdy my sb kimamy wygodnie, oni zapieprzają i chwała im za to. Dla mnie to szczeście móc oglądać dyscypliny w których biorą udział Polacy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale ich praca to zarazem ich pasja, a często się takie zestawienie nie zdarza. Ich praca jest o wiele cięższa od pospolitych zawodów, choć ich praca też jest dla nich przyjemnoscią. Może im płaca gruba kasę, ale to oni są odpowiednimi ludzmi jak na standardy olimpijskie, byle kogo nie biorą, a trenuje wielu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×