Skocz do zawartości
Nerwica.com

Letnie Igrzyska Olimpijskie Londyn 2012


diatas

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.sport.pl/londyn2012/1,127659,12132656,Londyn_2012__Marcin_Dolega_jedzie_do_Londynu_po_medal_.html

 

 

artykuł jeszcze sprzed Olimpiady........to jakieś szaleństwo......

 

 

a ta 15-latlka z Litwy to też jakieś przegięcie,

że też pozwalają takim młodym osobą na start w olimpiadzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już nie weirze w Polaków zawodzą na całej linii, kajakarki gdyby popłynęły jak w półfinale to by miały złoto ale popłynęły tragicznie i nic nie zdobyły. Wg mnie już chyba medali więcej nie zdobędziemy no chyba że jakiś brąz może Włodarczyk, może w zapasach coś ale też na wiele nie liczę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co mam tam pojechać i medale wygrywać. ;)

W latach 70-tych Polacy zdobywali 2-3 razy więcej medali a dyscyplin, konkurencji było z 3 razy mniej, no ale wtedy sport był bardziej amatorski to mieliśmy jeszcze szansę. Tacy Węgrzy maja już 6 złotych a są duże mniejsze od Polski i na poziomie gospodarczym Polski. Polacy to liczą się w świecie tylko w 3 cio rędnych sportach typu żużel, strongmani a w siatkę czy nogę przegrywają zwykle z USA gdzie ten sporty są tak niszowe jak baseball w Polsce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, wiem, rozumiem :) fakt, faktem, że w Polsce w sporcie chodzi o pieniądze i niepotrzebnie miesza się w to politykę. Znam sportowców, którzy, żeby jechać na olimpiadę, musieli się "dołożyć".

 

olacy to liczą się w świecie tylko w 3 cio rędnych sportach typu żużel, strongmani

 

ja myślę, że żaden sport nie jest "któroś - rzędny". Po prostu, jeden sport jest bardziej znany i promowany niż inny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naszym siatkarzom to by się dobry terapeuta przydał albo coś. Przestraszeni jacyś tacy, bez życia, bez werwy, bez wiary w siebie (No, może cudem się uda, może, nie to nie...?), grali jak te sieroty obrzygane. Jak patrzę na ich grę, to jakoś nie mogę przypisać tego powiedzenia "PRawdziwi kibice wierni po porażce", bo żeby po nich widać było, że się starają jakoś, zamiast trząść portami...A może tylko mi się zdaje ;)

 

ale nie chce mysleć, co jedzą Rosjanie...

Nie jedzą, leją siwuchę w talerze : >

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam przypuszczałem że przegrają do zera, po co przegrywali z Australią a w sumie i tak by do finału nie doszli z taka grą. Wiem że mój pesymizm może niektórych razić ale niestety w 95% na tych igrzyskach się sprawdza jesteśmy w sporcie tak samo jeśli chodzi o siłę gospodarki daleko w tyle za światem i nieliczne pojedyncze sukcesy sportowców tego nie zmienią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×