Skocz do zawartości
Nerwica.com

Za granicą zabijają ??


manko

Rekomendowane odpowiedzi

człowiek nerwica, tyle, że oni dość konkretnie tą granicę przekroczyli. :P

 

A czy zabijają? Tak. Jednak małe sprostowanie, oni tam zabijają wszystkich, zdrowych, chorych, niskich, wysokich, grubych, chudych. Im to nie robi różnicy. Oni tam po prostu urządzają sobie taki survival horror i każdy obcokrajowiec jest tym złym zombiakiem/mutantem i trzeba mu z shotguna w czerep załadować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Candy14, no właśnie... Mad_Scientist uświadomił mi, że nie mam tyle szczęścia i mi się baniak rozpęknie... :why: Ejj! Przecież ja tego chcę! :P Znowu mi lepiej. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm a ja dostrzegam jakieś drugie dno w tym temacie :)

A mianowicie: autorowi pewnie chodzi tak naprawdę o to,że ludzie przekraczają pewną granicę normalności,przekraczają swoją własną granicę,i wtedy będąc już za granicą - zabijają ;):mrgreen: Słowo " zabijają " też nie musi tak naprawdę oznaczać zabijania.Możliwe,że mowa tu o takim "zabijaniu" jak w powiedzeniu " zabijam czas"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj dzisiaj nie piłem niczego :mrgreen: .Jutro mam ważną rozmowę kwalifikacyjną...jak się uda będzie bosko:).No i dlatego nawet jakbym chciał,to pić dziś bym nie mógł ;) Ja zawsze mam jakieś takie abstrakcyjne myśli dzień przed ważnymi bądż związanymi z lękiem sytuacjami :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak ja poważnie o to pytałem. Chodziło mi o odbieranie życia. Słyszałem pewną rozmowę w której ktoś mówił żeby nie wysyłac pewnej osoby za granicę "bo tam takich zabijają". Zabijają chorych psychicznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o ciekawy temat. Muszę przyznać, że przed wyjazdem za granicę również poważnie zastanawiałam się nad tym, ale jak widać jestem tu dziś.

 

-- 27 maja 2012, 18:15 --

 

Tak ja poważnie o to pytałem. Chodziło mi o odbieranie życia. Słyszałem pewną rozmowę w której ktoś mówił żeby nie wysyłac pewnej osoby za granicę "bo tam takich zabijają". Zabijają chorych psychicznie.

ale w samolotach czy innych pojazdach nie mają skanerów mózgu, więc za granicą nie dowiedzą się, że jesteś chory psychicznie. Chyba, że:

- to widać(a wydaje mi się, że widać)

-afiszujesz się z tym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×