Skocz do zawartości
Nerwica.com

Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?


d65000

Rekomendowane odpowiedzi

Ale jaki sens ma związek, w którym kobieta mi się nie podoba i nie pociąga mnie seksualnie?

No i jesteś w czarnej dupie i możesz robić wszystko, zeby ta piękna się Tobą zainteresowała, ale jak jesteś szpetny, to nie licz na wiele.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo związki ciągle opierasz na tym, czy kobieta ci się podoba i czy cię pociąga czy też nie.

 

Ale jaki sens ma związek, w którym kobieta mi się nie podoba i nie pociąga mnie seksualnie?

żaden w ogóle trudno stworzyć związek z kimś takim chyba że pod przymusem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmoriartyz, a to cos dla Ciebie :lol::P :

 

NEUROTYZM NIEJEDNO MA IMIĘ, czyli kochaj mnie, bo inaczej zginę!

 

Mają na koncie wiele nieudanych związków albo tkwią w toksycznych relacjach, bez pomysłu, jak z nich wybrnąć. Nie sprawdzają się na długich dystansach i znajomości urywają bardzo szybko, najczęściej bez wyjaśnienia, albo są porzucani przez kolejnych partnerów. Zdolni do miłości, ale nie potrafiący kochać. Wymagający zbyt wiele od innych, a przede wszystkim – samym sobie stawiający poprzeczkę za wysoko. Z fascynującym światem przeżyć wewnętrznych i okropną manierą – całkowitej uległości albo nieznoszącej sprzeciwu dominacji. Są prawdziwym wyzwaniem.

 

-- 31 maja 2012, 22:43 --

 

zmoriartyz, no to jeśli jestes Bell Mondo to dlaczego masz problem z tą tapl madl?? :lol:

 

-- 31 maja 2012, 22:43 --

 

zmoriartyz, no to jeśli jestes Bell Mondo to dlaczego masz problem z tą tapl madl?? :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmoriartyz, ja /ci chłopie tłumacze poraz setny, że Ty dajesz sobie przyzwolenie że podobają Ci sie piekne kobiety, ale wg Twojego myslenia nieco zaściankowego, wynika że kobiety nie mają prawa do tego by podobały im się piekni, przystojni faceci.

 

I to jest w Tobie cholernie egoistyczne :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Ja uważam że Kiya dobrze napisała, jak ktoś nie reperezntuje sobą urody maczo to niech nie wymaga ze jakas super ładna dziewczyna zwróci na niego uwagę, takie coś idzie w dwie strony. Jeśli szukasz super laski a sam nie wygladasz super ładnie, tzn ze nie szukasz miłosci, masz wygórowane ambicjea w sobie cholernie niskie poczucie wartości. Z takim podejsciem bedziesz zawsze sam

 

A potem:

Apropo wyglądu, to akurat jest tez taka tenedencja, że nieatrakcyjne kobiety mają zajebistych facetów i odwrotnie :P

 

Czyli jak to jest, że rzekomo nie ma szans, a praktyka pokazuje co innego?

 

Poprostu nie potraficie sie zakochać w kims spontanicznie, szczerze, bez wygórowanych oczekiwań, tylko pełzacie po nieralnych marzeniach, stąd mój wniosek, że jesteście egoistycznymi neurotykami którzy nie potrafią kochać prawdziwie tylko zyją nierealnymi marzeniami.

 

A sama napisała:

carlosbueno, akurat sie mylisz bo ja patrze bardzo na wygląd u faceta

 

 

Dlaczego ja nie mam miec prawa do tego, że podobaja mi sie przystojni faceci??

 

Czyli Ty możesz pożądać tylko przystojnych facetów, a my nie możemy pożądać pięknych kobiet. Super logika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmoriartyz, ja /ci chłopie tłumacze poraz setny, że Ty dajesz sobie przyzwolenie że podobają Ci sie piekne kobiety, ale wg Twojego myslenia nieco zaściankowego, wynika że kobiety nie mają prawa do tego by podobały im się piekni, przystojni faceci.

 

I to jest w Tobie cholernie egoistyczne :pirate:

 

Gdzie ja tak napisałem? Dlaczego mi wtykasz słowa, których nie wypowiedziałem?

 

Ja uważam, że to całkiem naturalne, że podobają Ci się przystojni faceci, ale nie wiem dlaczego Ty nas obrażasz za to, że chcemy mieć piękną kobietę.

 

Dlaczego Ty masz takie przyzwolenie, a my nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmoriartyz, kurwa... ile razy trzeba Ci powtórzyć, że ten system tyczy się podrywu na noc czy tydzień znajomości, a nie szukania partnerki na życie!

Do tego, jak masz charyzmę, kasę i inne takie, to będąc 1 możesz startować nawet do 10.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ladywind, spokojnie, wyraźnie się po prostu nie zrozumieliście.

 

No cóż, zostałem oskarżony o coś czego nie napisałem. Wyszło na to, że jestem strasznie pustym człowiekiem bo chciałbym mieć dziewczynę, która by mi się podobała.

Pisałem, że to całkiem normalne, że ladywind podobają się przystojni faceci a tutaj się okazuje, że rzekomo mam do niej o to pretensje chociaż ona pierwsza zwyzywała mnie od egoistów... Nie rozumiem już ludzi, chyba jednak nie nadaję się do tego świata.

Wydawało mi się, że chociaż na necie umiem przedstawić swój punkt widzenia, ale chyba jednak się pomyliłem.

 

Masz rację ladywind, jestem gówno wartym pustakiem choć nie wiem dlaczego. Nic tylko się zabić.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marsal2, ja bym go nie chciała nawet jakby miał charyzme, wyglad modela, 10 wzyż itp. Ja ktoś patrzy tylko i wyłacznie na sam, powtarzam sam wygląd, i pisze o tym ciągle to jest skazany na samotność.

 

Chyba ze ma charyzme to może zostać drugim po Kubie Wojewódzkim :lol: on tez starzejący sie dziadziuś lubi tylko atrakcyjne, a w życiu jest nieszcześliwy :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×