Skocz do zawartości
Nerwica.com

Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?


d65000

Rekomendowane odpowiedzi

a na starego dziada nawet z pełnym portfelem i 50 samochodami w życiu bym nie poleciała, tak samo na aktora ponad 20 lat starszego- nie moja liga :mrgreen:

Ty nie ale jest sporo dziewczyn które poza uroda nie maja za wiele do zaoferowania a chcą żyć na wysokim poziomie, nie przemęczać się i łapią się takich facetów

 

-- 31 maja 2012, 22:36 --

 

Dodam że byłam przez takich podstarzałych zaczepiana ale nie zwracałam na to uwagi :?

podstarzałych czyli mnie np ? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomcio Nerwica, Ale on mi się ze Starkiem kojarzy i myślę ,że to jego posty :P

faktycznie, z początku myślałam że to Starka avatar

 

-- 31 maja 2012, 21:36 --

 

Tomcio Nerwica, Ale on mi się ze Starkiem kojarzy i myślę ,że to jego posty :P

faktycznie, z początku myślałam że to Starka avatar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ladywind, tak, o Tobie tez mówię. ;)

 

off topuje jak zwykle, ja też macho nie jestem a zagadałem to takiej super laski jak ladywind

A ja nie musiałem zagadywać. :twisted: Taki jestem super. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Ja uważam że Kiya dobrze napisała, jak ktoś nie reperezntuje sobą urody maczo to niech nie wymaga ze jakas super ładna dziewczyna zwróci na niego uwagę, takie coś idzie w dwie strony. Jeśli szukasz super laski a sam nie wygladasz super ładnie, tzn ze nie szukasz miłosci, masz wygórowane ambicjea w sobie cholernie niskie poczucie wartości. Z takim podejsciem bedziesz zawsze sam

 

A zaraz po tym:

 

carlosbueno, akurat sie mylisz bo ja patrze bardzo na wygląd u faceta

 

Czyli jak to jest, że jedni mogą mieć ogromne wymagania co do wyglądu drugiej osoby, a inni nie ;) ?

 

Ok, powiedzmy że jesteś atrakcyjną kobietą i masz ogromne wymagania co do wyglądu faceta. A co by było, gdybyś nie była atrakcyjna, umawiałabyś się z facetami, na których teraz nawet byś nie spojrzała, którzy Ci się w ogóle nie podobają? Gdzie tu logika?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, nie Ty jeszcze nalezysz do tych młodych, miałam na myśli dziadków 20 lat starszych ode mnie

 

-- 31 maja 2012, 21:40 --

 

zmoriartyz, taka sama logika panuje zarówno u kobiet jak i u mezczyzn. Wymagania należy miec adekwatne do stanu rzeczy. A nie jestem brzydki a chce miec super ładną, a brzudkie badz przecietne mnie nie interesują, bo załuzyłem na piekną

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

zmoriartyz, taka sama logika panuje zarówno u kobiet jak i u mezczyzn. Wymagania należy miec adekwatne do stanu rzeczy. A nie jestem brzydki a chce miec super ładną, a brzudkie badz przecietne mnie nie interesują, bo załuzyłem na piekną

 

Nie odpowiedziałaś na moje pytanie. Co by było, gdybyś sama była nieatrakcyjna, nagle by Ci się zaczęli podobać ci nieatrakcyjni :roll: ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jakbym był bardzo brzydki to w ogóle bym nie myślał o kobietach nie chciałbym je męczyć swoim widokiem( pewnie i tak meczę ale nie aż tak bardzo) popełniłbym samobójstwo albo zupełnie bym się nimi przestał interesować

 

No ale na pewno byś się nie zainteresował kobietą, która teraz dla Ciebie jest wyjątkowo nieatrakcyjna... Dlatego ciekawi mnie tok rozumowania ladywind.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmoriartyz, nie tyle zaczeli sie podobac co musiałabym zmniejszyc pułap. Czyli bedąc nieatrakcyjna a nawet brzydką nie szukałambym na siłe supe mena o urodzie np. Brada Pitta dla przykładu :P teraz wystarczająco Ci odpowiedziałam czy coś jeszcze wyjaśnić :D

 

To jaki sens ma związek, w którym byś była z facetem który Ci się nie podoba, bo nie możesz znaleźć fajniejszego :roll: ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmoriartyz, nie wiem jak Ci to wytłumaczyć, żebyś załapał. Wszystko zostało już bardzo jasno przedstawione.

Zainteresowałby się tak samo jak teraz się interesuje dajmy na to słabą 4, bo sam ocenia siebie na 5. Jakby uważał siebie za 8, to by się ta piatką nie interesował, bo wiedziałby, że może mieć 7, a nawet 9.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×