Skocz do zawartości
Nerwica.com

Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?


d65000

Rekomendowane odpowiedzi

A ja nadal Ci mówię, żebyś poogladał filmy z jasonem stathamem i poobserwował mowe ciała, ubiór itp.

Tego faceta kocha każda kobieta, mimo, że jest łysy i ma niecałe 175. Będzie łątwiej w życiu i może i z kobietami :)

 

Zgadza się. Facet ma coś w sobie. Takie drobiazgi rzutują na całość osoby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dzieciństwie rówieśnicy uważali mnie za potomka Hitlera i wołali tak na mnie także nie ma się z czego śmiać. Może to racja Hitler podobno nigdy nie uprawiał seksu z kobietą, także może coś po nim odziedziczyłem ( tylko jak mogłem jego potomkiem zostać wtedy). :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej smieszą mnie faceci, którzy są z wyglądu niezbyt wybitni a obgadują swoje koleżanki jakie to paskudy itp.

Kiedyś miałam taka sytuacje, jadac własnie autobusem, siedziało przede mną dwóch takich typków, z których jeden

najbardziej namiewał sie z jakiejś koleżanki, ten drugi mu wtórował, ale nie ąż tak bardzo, teksty były na jej temat conajmniej

parszywe, a kiedy ten koles sie obrócił w moją stronę, to aż miałam ochote powiedzieć: człowieku spójrz najpierw na siebie, jak ty wyglądasz..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej smieszą mnie faceci, którzy są z wyglądu niezbyt wybitni a obgadują swoje koleżanki jakie to paskudy itp.

Kiedyś miałam taka sytuacje, jadac własnie autobusem, siedziało przede mną dwóch takich typków, z których jeden

najbardziej namiewał sie z jakiejś koleżanki, ten drugi mu wtórował, ale nie ąż tak bardzo, teksty były na jej temat conajmniej

parszywe, a kiedy ten koles sie obrócił w moją stronę, to aż miałam ochote powiedzieć: człowieku spójrz najpierw na siebie, jak ty wyglądasz..

jakoś muszą się dowartościować. Też miałem takich znajomych co za ładni nie byli a krytykowali non stop wygląd innych dziewczyn nawet takich które całkiem niezłe były jak dla mnie. Poznałem nawet faceta który nabijał się z innych kobiet a jak zobaczyłem jego żonę to nie wiedziałem czy śmiać się czy płakać bo była mniej atrakcyjna od większości tych z których się nabijał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej smieszą mnie faceci, którzy są z wyglądu niezbyt wybitni a obgadują swoje koleżanki jakie to paskudy itp.

Kiedyś miałam taka sytuacje, jadac własnie autobusem, siedziało przede mną dwóch takich typków, z których jeden

najbardziej namiewał sie z jakiejś koleżanki, ten drugi mu wtórował, ale nie ąż tak bardzo, teksty były na jej temat conajmniej

parszywe, a kiedy ten koles sie obrócił w moją stronę, to aż miałam ochote powiedzieć: człowieku spójrz najpierw na siebie, jak ty wyglądasz..

 

Schematy są takie, że meżczyznie wystarczy charyzma, dobre gadane, aby poderwać niewiastę a my kobiety musimy być:

piękne , pachnące, zadbane, inteligentne*, oczytane*

 

 

*W kwestii szybkiego numerku nieprzydatne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, taką nature mają polacy, w innych krajach aż takiej uwagi sie nie przywiązuje do wyglądu, np niemcy, kraje skandynawskie czy anglia.

My Polacy to taki parszywy nieco naród :evil:

 

-- 30 maja 2012, 12:29 --

 

Mamy wielkie wymagania, a mało do zaoferowania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do tego,ze nie liczy sie wyglad,to sie nie zgodze,ale trzeba miec to cos,faceci wiedzacy jak rozmawiac a mniej atrakcyjny maja wieksza szanse nic tacy co maja wyglad i nic poza tym,tak w ogole ,to zazwyczaj jest tak,ze jak sie cos bardzo chce i w kolko o tym mysli to jest na odwrot,a na zlot ja jade by poznac ciekawe osoby ,jesli z tego cos wyniknie to fajnie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i do tego czytam o PUA, Feromonów używam, ubieram się dobbrzę i nadal lipa. Ale może tobie się uda :) Zresztą... gdybym pozbył się strachu do podejścia do kobiet na ulicy bym był szczęśliwszy.
Jak czytasz PUA i, o zgrozo, stosujesz to możesz skończyć nie najciekawiej... to jest dla mnie stek bzdur. Na forach PUA i innych podobnych (bo są też inne) jest prawie 90 % prawiczków, którzy nadal "próbują już wszystkiego" i ciągle nic. To nie działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakbym był kobietą to za granice bym wyjechał: faceci tam przystojniejsi niż Polacy z reguły, a kobiety odwrotnie, Polki nie mają często konkurencji.

Dlatego chyba jeszcze siedzę w Polsce bo za granicą nie mam szans na atrakcyjną kobietę. :mrgreen:

 

Karolku nie kuś nie kuś :mrgreen:;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewien znajomy twardo twierdzi, iż mężczyzni z natury nie są monogamistami

Więc nigdy facetem nie będę. ;)

Schematy są takie, że meżczyznie wystarczy charyzma, dobre gadane, aby poderwać niewiastę

Więc zawsze będę sam? Bo nie mam nic z tego. :(

Karolku nie kuś nie kuś

Co ja widzę... Oj podpadasz, podpadasz. Będziesz za jakimiś włochami z południa latać? ;>

 

bakus, a może po prostu kobiety widzą, że udajesz kogoś kim nie jesteś naśladując tego gościa i dlatego jesteś sam?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bakus może w stanach jakąś zaliczysz tam dziewczyny są podobno bajecznie łatwe.

 

Moim zdaniem tutaj nie chodzi o "łatwość", a raczej o sposób bycia, poglądy Amerykanów. Tak seks bez zobowiązań to normalka od wielu wielu lat, a w Polsce jak samotna dziewczyna się prześpi z przypadkowo poznanym facetem, to od razu jest uznawana za puszczalską. Teraz to się powoli zmienia i mamy coraz więcej wyzwolonych kobiet, ale w dalszym ciągu wiele kobiet sobie tego odmawia albo korzystają do woli jak są w jakihś delegacjach, wakacjach zagranicznych itp., żeby nikt znajomy się przypadkiem nie dowiedział.

 

Najbardziej smieszą mnie faceci, którzy są z wyglądu niezbyt wybitni a obgadują swoje koleżanki jakie to paskudy itp.

 

Każdy ma prawo oceniać. Jeżeli facet ma powiedzmy 160 cm wzrostu, to nie może powiedzieć o innym, który ma 170 cm, że jest kurduplem, skoro to prawda? Czyli ktoś kto ma 190 cm ma prawo wytknąc temtemu wzrost, a ten niższy nie? Ich zachowanie było złe i obojętnie kto by tak się zachowywał, to by było nieodpowiednie.

 

carlosbueno, taką nature mają polacy, w innych krajach aż takiej uwagi sie nie przywiązuje do wyglądu, np niemcy, kraje skandynawskie czy anglia.

My Polacy to taki parszywy nieco naród :evil:

 

To prawda. Zapewne dlatego tak jest, że w tych krajach ludzie są różni. W Anglii można spotkań ludzi różnego koloru skóry, więc tam na to nikt uwagi nie zwraca, a w Polsce ciemnoskórzy od razu zwracają uwagę innych.

 

Mamy wielkie wymagania, a mało do zaoferowania

 

No cóż, natura... Czasem wyjątkowo nieatrakcyjne osoby mają ogromne wymagania, a czasem te atrakcyjne są bardzo mało wymagające.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmoriartyz, mądrze piszesz :)

 

Pisanie, czatowanie, czy nawet flirtowanie z płcią przeciwną na necie nigdy mi problemów nie sprawiało. W wirtualnym świecie zawsze doskonale potrafiłem wyrazić swoje myśli, rzadko kiedy zdarzało mi się palnąć jakąś gafę. Szkoda tylko, że w prawdziwym życiu wygląda to zupełnie inaczej i gdybyśmy się spotkali, to najprawdopodobniej od razu bym został przez Ciebie zaszufladkowany w kategorii "idiota" lub "bezmózgi mięśniak" :roll: . No trudno, pogodziłem się z tym jak jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też na inteligenta nie wyglądam choć nie jestem specjalnie umięśniony jestem za wysoki i szeroki i nie noszę okularów żeby uchodzić za takiego :mrgreen: Jak miałem konto na portalu randkowym to tylko blond solarianki do mnie pisały czasem. A co do idiotów to kiedyś dawno był to termin psychiatryczny i dotyczył ludzi z odpowiednio niskim IQ ja takowego nie ma ale czasami się tak czuje i wielokrotnie tak na mnie mówiono zwłaszcza w pracy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co kto lubi. Pewien znajomy twardo twierdzi, iż mężczyzni z natury nie są monogamistami :roll:

naukowcy też tak twierdzą

 

dupa z trupa!!, wiele kobiet też jest monogamistkami, tylko się z tym nie obnoszą jak faceci (przyczyna to kultura, w jakiej żyjemy).

 

 

 

Więc nigdy facetem nie będę.
chodz Mariuszku do mnie, dla mnie jesteś ideałem faceta. Ja też odstaje od reszty społeczeństwa :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×