Skocz do zawartości
Nerwica.com

Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?


d65000

Rekomendowane odpowiedzi

Aranjani, nie wystarczy sobie powiedzieć

 

odrzucenia nie mozna sie bać

i

 

czasem tak po prostu bywa
to jest większy problem. samemu trudno do tego dojść..

 

na pierwszej terapii się dowiedziałem że skoro mi trochę przeszło, takich ogólnych lęków, to może i reszta minie...

 

ale w tych problemach się nieźle utopiłem. zapętliłem wręcz.

 

Ale dzięki.:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aranjani, nie wystarczy sobie powiedzieć

 

odrzucenia nie mozna sie bać

i

 

czasem tak po prostu bywa
to jest większy problem. samemu trudno do tego dojść..

 

na pierwszej terapii się dowiedziałem że skoro mi trochę przeszło, takich ogólnych lęków, to może i reszta minie...

 

ale w tych problemach się nieźle utopiłem. zapętliłem wręcz.

 

Ale dzięki.:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

qwertyxxx, smutno by było gdyby tak miała każda...

 

chociaż... idąc w tym kierunku wystarczyłoby się po prostu dorobić kasy... jak się postarasz, ogarniesz, będziesz zapie****ał 12h dziennie w robocie albo swojej działalności to może dojdziesz do kasy i... będziesz miał laskę:P

 

niekiedy zarobienie grubej kasy wydaje mi się łatwiejsze niż zmaganie z tymi poj****ymi lękami, fobiami które mnie niszczą :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

qwertyxxx, smutno by było gdyby tak miała każda...

 

chociaż... idąc w tym kierunku wystarczyłoby się po prostu dorobić kasy... jak się postarasz, ogarniesz, będziesz zapie****ał 12h dziennie w robocie albo swojej działalności to może dojdziesz do kasy i... będziesz miał laskę:P

 

niekiedy zarobienie grubej kasy wydaje mi się łatwiejsze niż zmaganie z tymi poj****ymi lękami, fobiami które mnie niszczą :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla kobiet liczy się najczęściej kasa i tyle. Wyrywajcie sobie laske na spotkanie i laska nie spotka się lub z wielkim trudem a drugi facet z grubym portfelem się umówi bez problemu.

 

To tak samo z facetami. Będzie jeden z drugim udawał, że nie widzi tej mniej atrakcyjnej, która by za nim poszła w ogień, bo skupia się na tej "fajnej", która go olewa. Rozumiesz w czym rzecz?

 

Gdyby życie było takie proste... :mrgreen: "Ładne z ładnymi, bogaci mają wszystko bla bla bla". Gdybym wierzył w takie banały to już dawno bym się pochlastał (bo jeżeli te wszystkie banały są prawdziwe to nie miałbym po co jeszcze tkwić tutaj :P )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla kobiet liczy się najczęściej kasa i tyle. Wyrywajcie sobie laske na spotkanie i laska nie spotka się lub z wielkim trudem a drugi facet z grubym portfelem się umówi bez problemu.

 

To tak samo z facetami. Będzie jeden z drugim udawał, że nie widzi tej mniej atrakcyjnej, która by za nim poszła w ogień, bo skupia się na tej "fajnej", która go olewa. Rozumiesz w czym rzecz?

 

Gdyby życie było takie proste... :mrgreen: "Ładne z ładnymi, bogaci mają wszystko bla bla bla". Gdybym wierzył w takie banały to już dawno bym się pochlastał (bo jeżeli te wszystkie banały są prawdziwe to nie miałbym po co jeszcze tkwić tutaj :P )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W kwestii związków jest za dużo "odcieni szarości" by określić kiedy ma się szanse,kiedy nie,niema jasno określonych kryteriów,warunków,wymagań,nakazów,zakazów,relacje międzyludzkie rządzą się zasadami,a raczej brakiem owych zasad...

Wszystko zależy od..determinacji,wytrwałości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W kwestii związków jest za dużo "odcieni szarości" by określić kiedy ma się szanse,kiedy nie,niema jasno określonych kryteriów,warunków,wymagań,nakazów,zakazów,relacje międzyludzkie rządzą się zasadami,a raczej brakiem owych zasad...

Wszystko zależy od..determinacji,wytrwałości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

inbvo, A nawet jeśli...to co wtedy?

Świat się zawali?

Głowa imploduje?

Czy będzie to tylko jeden z dodatków do gównianej samooceny i powód by się dołować.

po pierwsze nie sugeruj, nawet nie dopuszczaj w stosunku do mnie takich rozwiązań jak dziewictwo do tego wieku, bo jeszcze mi się zakoduje to w podświadomości i nie daj Boże zostanie :/

ja się odcinam od tej sugestii, żeby sobie tego nie wbić do głowy.!

 

po drugie owszem, dla mnie świat się skończy. domyślić się można co to znaczy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

inbvo, A nawet jeśli...to co wtedy?

Świat się zawali?

Głowa imploduje?

Czy będzie to tylko jeden z dodatków do gównianej samooceny i powód by się dołować.

po pierwsze nie sugeruj, nawet nie dopuszczaj w stosunku do mnie takich rozwiązań jak dziewictwo do tego wieku, bo jeszcze mi się zakoduje to w podświadomości i nie daj Boże zostanie :/

ja się odcinam od tej sugestii, żeby sobie tego nie wbić do głowy.!

 

po drugie owszem, dla mnie świat się skończy. domyślić się można co to znaczy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Saiga, bo to nie jest nic masakrycznie złego, niektórzy to demonizują niepotrzebnie...

 

ale umówmy się że jakieś super też nie jest.

dodatkowo nie do końca bezpieczne.

 

myślę że nie chciałbym żyć z taką tajemnicą znając siebie. ciążyło by mi to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×