Skocz do zawartości
Nerwica.com

Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?


d65000

Rekomendowane odpowiedzi

chyba z tym 300 pln na miesiąc przesadzasz pracowałem kiedyś z Ukraińcami i mówili że poza wódą fajkami i benzyną to ceny są tam podobne do polskich, za 300 to mogą przeżyć jak mają własne gospodarstwo i płody rolne, zwierzątka a tak w mieście to raczej niemożliwe.

A co do kosztów wyjazdu, noclegów itd to przed euro 2012 poszły tam tak do góry że nawet bogaci zachodnioeuropejczyków nie było Ukrainę stać choć pewnie jak się wie gdzie można w miarę tanio se tam pobyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat jeżdżę w taki rejon Ukrainy gdzie bida jest niesamowita - Podhajce.

 

W promieniu 50 km Podhajec są tylko 4 'miasta', choć ja miastami bym tego nie nazwał, to zwykłe wsie...

 

Tam w ogóle nic nie ma, zupełnie nic, poza zajebistymi ludźmi i fajnymi kobitami.

 

To mój rejon pracy.

 

Jak któryś by chciał jechać to zapraszam.

 

Na Ukrainie przebywam rocznie z przerwami 6 miesięcy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat jeżdżę w taki rejon Ukrainy gdzie bida jest niesamowita - Podhajce.

 

W promieniu 50 km Podhajec są tylko 4 'miasta', choć ja miastami bym tego nie nazwał, to zwykłe wsie...

 

Tam w ogóle nic nie ma, zupełnie nic, poza zajebistymi ludźmi i fajnymi kobitami.

 

To mój rejon pracy.

 

Jak któryś by chciał jechać to zapraszam.

 

Na Ukrainie przebywam rocznie z przerwami 6 miesięcy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Saiga, no stereotyp stereotypem... ale jesli ktos cały czas narzeka na kobiety, że takie i owakie to niech zmieni zainteresowania :mrgreen:

 

a co do kobiet, które myśla, że faceci patrzą tylko na ich d*** mam takie samo zdanie... niech sie przerzuca na kobiety skoro faceci tacy fuuu :mrgreen:

 

lepiej... ale nie zawsze to możliwe, niestety

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Saiga, no stereotyp stereotypem... ale jesli ktos cały czas narzeka na kobiety, że takie i owakie to niech zmieni zainteresowania :mrgreen:

 

a co do kobiet, które myśla, że faceci patrzą tylko na ich d*** mam takie samo zdanie... niech sie przerzuca na kobiety skoro faceci tacy fuuu :mrgreen:

 

lepiej... ale nie zawsze to możliwe, niestety

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Saiga, no stereotyp stereotypem... ale jesli ktos cały czas narzeka na kobiety, że takie i owakie to niech zmieni zainteresowania :mrgreen:

 

a co do kobiet, które myśla, że faceci patrzą tylko na ich d*** mam takie samo zdanie... niech sie przerzuca na kobiety skoro faceci tacy fuuu :mrgreen:

 

lepiej... ale nie zawsze to możliwe, niestety

 

 

Nie zawsze to możliwe...oj oj oj. wy polki świetnie potraficie poradzić sobie z nabyciem sponsora... Na googlach jest wiele ogłoszeń - "szukam Pana, który wspomoże finansowo". Hihihi. :twisted:

 

A Ukrainki.? Ok, szukają faceta przy kasie...ale tego jedynego, na stałe. Chociaż gdyby miały jakąś pracę u siebie, to z pewnością by się jej podjęły...za każde pieniądze. One nie boją się żadnej pracy.

 

A polki.? wy skaczecie z ch*ja na ch*ja. I tak w ogóle to za dobrze macie w du*ach.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Saiga, no stereotyp stereotypem... ale jesli ktos cały czas narzeka na kobiety, że takie i owakie to niech zmieni zainteresowania :mrgreen:

 

a co do kobiet, które myśla, że faceci patrzą tylko na ich d*** mam takie samo zdanie... niech sie przerzuca na kobiety skoro faceci tacy fuuu :mrgreen:

 

lepiej... ale nie zawsze to możliwe, niestety

 

 

Nie zawsze to możliwe...oj oj oj. wy polki świetnie potraficie poradzić sobie z nabyciem sponsora... Na googlach jest wiele ogłoszeń - "szukam Pana, który wspomoże finansowo". Hihihi. :twisted:

 

A Ukrainki.? Ok, szukają faceta przy kasie...ale tego jedynego, na stałe. Chociaż gdyby miały jakąś pracę u siebie, to z pewnością by się jej podjęły...za każde pieniądze. One nie boją się żadnej pracy.

 

A polki.? wy skaczecie z ch*ja na ch*ja. I tak w ogóle to za dobrze macie w du*ach.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lepiej... ale nie zawsze to możliwe, niestety

True.

 

a co do kobiet, które myśla, że faceci patrzą tylko na ich d*** mam takie samo zdanie... niech sie przerzuca na kobiety skoro faceci tacy fuuu :mrgreen:

 

Po części też mnie to śmieszy...to kobiety się do tego zmuszają,bo to chyba bądź co bądź jedna z części związku.. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lepiej... ale nie zawsze to możliwe, niestety

True.

 

a co do kobiet, które myśla, że faceci patrzą tylko na ich d*** mam takie samo zdanie... niech sie przerzuca na kobiety skoro faceci tacy fuuu :mrgreen:

 

Po części też mnie to śmieszy...to kobiety się do tego zmuszają,bo to chyba bądź co bądź jedna z części związku.. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kaszpirowski, weź wyluzuj. I nie obrażaj kobiet. Nie każdemu psu burek. Ale widzę że pisanie do Ciebie to jak mówienie do słupa...a słup stoi jak d***

 

Saiga, no i wracamy do punktu wyjścia... stereotypy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kaszpirowski, weź wyluzuj. I nie obrażaj kobiet. Nie każdemu psu burek. Ale widzę że pisanie do Ciebie to jak mówienie do słupa...a słup stoi jak d***

 

Saiga, no i wracamy do punktu wyjścia... stereotypy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Saiga, zgadza się. Ale czasami znajdzie się ktos w Twoim życiu kto obali ten stereotyp :D

 

-- 18 lut 2013, 19:40 --

 

Kaszpirowski, zdanie każdy swoje może mieć. Ale obrażanie kogos i wyzywanie...sorry badźmy dorosli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Saiga, zgadza się. Ale czasami znajdzie się ktos w Twoim życiu kto obali ten stereotyp :D

 

-- 18 lut 2013, 19:40 --

 

Kaszpirowski, zdanie każdy swoje może mieć. Ale obrażanie kogos i wyzywanie...sorry badźmy dorosli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×