Skocz do zawartości
Nerwica.com

Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?


d65000

Rekomendowane odpowiedzi

ten stereotyp

 

 

W moim przypadku są rzeczy,nawyki których nikt, i nic nie zmieni : D.

 

Ale fakt,czasem wiele stereotypów może odejść.

Skąd wiesz ,że nikt?i nic?jasnowidzem jesteś? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten stereotyp

 

 

W moim przypadku są rzeczy,nawyki których nikt, i nic nie zmieni : D.

 

Ale fakt,czasem wiele stereotypów może odejść.

Skąd wiesz ,że nikt?i nic?jasnowidzem jesteś? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W kazdym badz razie moja wypowiedz tez nie jest normlna:d bo napisalem wszystkie sie sypia i zaladowalem wwszystkie do jednego wora. Wiadomo masz troche racji jest duzo dziewczyn polskich ktore maja mokro na widok bety i jakiegos karka ale takie laski sie znajda wszedzie, nie tylko w polsce. To jest poprostu glupie myslenie i ja tego nie czaje jak typ 1.50 wzroztu w kapeluszu ktory wyglada jak 5 drzwiowa szafa z ikei jest tlusty a nie umiesniony potrafi u laski wzbudzic jakies rzadze ale naprwde to sie spotyka lecz wszedzie nie tylko u nas. Polki tez sa inteligentne piekne i szlachetne ale trzeba wlasnie na taka trafic. To jest wlasnie piekne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W kazdym badz razie moja wypowiedz tez nie jest normlna:d bo napisalem wszystkie sie sypia i zaladowalem wwszystkie do jednego wora. Wiadomo masz troche racji jest duzo dziewczyn polskich ktore maja mokro na widok bety i jakiegos karka ale takie laski sie znajda wszedzie, nie tylko w polsce. To jest poprostu glupie myslenie i ja tego nie czaje jak typ 1.50 wzroztu w kapeluszu ktory wyglada jak 5 drzwiowa szafa z ikei jest tlusty a nie umiesniony potrafi u laski wzbudzic jakies rzadze ale naprwde to sie spotyka lecz wszedzie nie tylko u nas. Polki tez sa inteligentne piekne i szlachetne ale trzeba wlasnie na taka trafic. To jest wlasnie piekne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kaszpirowski coś ma racji. Ile razy to ja chciałem być w związku. Problem z umówieniem był bo laska stwierdza, że w ciągu całego roku nie ma czasu na spotkanie. Co innego gdyby pokazać bardzo wypchany portfel pieniędzmi to dziewczyna i by czas znalazła i było by git.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kaszpirowski coś ma racji. Ile razy to ja chciałem być w związku. Problem z umówieniem był bo laska stwierdza, że w ciągu całego roku nie ma czasu na spotkanie. Co innego gdyby pokazać bardzo wypchany portfel pieniędzmi to dziewczyna i by czas znalazła i było by git.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Człowieku, weź wyluzuj. Znalazłeś swoją niszę to się ciesz i rozkoszuj, a nie wchodzisz na forum i robisz flejma, obrażasz, prowokujesz etc.

Po co?

 

Nawet jeśli masz rację to możesz swoje zdanie przedstawić w bardziej przystępny i strawny sposób.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×