Skocz do zawartości
Nerwica.com

"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!


magdasz

Rekomendowane odpowiedzi

Helvetti a nie masz ochoty uczynic tych dni mniej samotnymi? To dobry moment na spędzenie czasu z przyjaciółmi, wreszcie bez codziennego młyna i pośpiechu.

No i można się wyspac. ;)

 

niemądry mam ostatnio pecha, jak chętny to daleko, a Ci na miejscu się nie kwapią. Ale dzięki za propozycje. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boże, jak mnie wkurwiają te wszystkie dziewczyny na facebooku i photoblogu, które publikują posty o treści typu "On mnie nie kocha, życie nie ma sensu". Może i ja się nad sobą użalam, ale to już dla mnie przesada, kurwa no.

Albo to:

http://www.facebook.com/pages/Cracow-Poland/Jak-tak-dalej-pojdzie-trafie-do-psychiatryka/311551893030?ref=ts

 

Też kliknęłam przy tym lubie, no ale u mnie to myślę że jest uzasadnione, i zastanawiam się ile z tych siedmiu tysięcy osób wie naprawdę co to znaczy, i jest tego świadom.

 

Jeśli przesadzam, to mi to napiszcie, ale to jest moje zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIe dzisiaj,dzisiaj mam ochotę kogoś obrazić,zranić siebie i innych.Tak strasznie wszystkich /cenzura/ nienawidzę.Chyba pójdę na miasto pobić sie z byle kim bo nie wytrzymam.

 

nie jesteś jedyny z parszywym samopoczuciem.

moja mama zmarła na raka, więc wybacz, ale jak czytam o zdychaniu na raka to budzi to we mnie mordercze instynkty, pomijając wspomnienia i potworne lęki i cierpienia jakie to we mnie budzi.

 

to jest forum, nie blog, szanujmy się wzajemnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×