Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Bellatrix, może to i lepiej. Po FP nie ma roboty.

 

-- 02 mar 2012, 12:56 --

 

A tak w zasadzie to jest ogólne bezrobocie, więc bez różnicy...

 

-- 02 mar 2012, 12:57 --

 

halenore, tak i to już dawno.Jestem z powrotem na ekonomii tylko,że zaocznej.Nie miałam wyboru :(

A jaki powód: finanse czy ktoś naciskał? Jeżeli mogę zapytać oczywiście...

 

-- 02 mar 2012, 12:59 --

 

A jeżeli nie mogę, to nie pytam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

girl anachronism, co to zarelaksacja???ja tez chcè :D

kupilam podkladkè chlodzàcà do lapka i sluchawki,bo do tej pory mialam takie fajne od kolegi ale kabel poszedl siè je**.takze zainwestowalam w nowei bardzo jestem rada :D myslè,ze z racji tego iz wyniki prob wàtrobowych wyszly bardzo dobre-jakies piwko sobie trzasnè :twisted:

jak Wam dzien mija???????????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj cały dzień przeżyłam w przekonaniu, że jest poniedziałek. Czy wyobrażacie sobie moją radość po odkryciu prawdy? :105: Teraz zmykam na spotkanie klubu no-life'a (czyt. miłośników mangi i anime), jak wrócę, to się podzielę wrażeniami po spędzeniu dwóch godzin z obcymi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

slow motion, tak :D od dwoch lat regularnie-w sumie zgubilam juz 13 kg ale do idelanej wagi jeszcze troszkè zostalo.dieta plaz poludniowych jest dla mnie idealna teraz i jà wlasnie stosuje :D owszem kuszè siè czasem na niedozwolone produkty ale wraz z kolezankà mamy takà malà grupè wsparcia i dajemy radè :D

Swego czasu leki rozpieprzyly mi metabolizm i dlugo zbieralam zniwo...Przybralam na wadze bardzo szybko,gorzej ze zrzuceniem.Ale walczè!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×