Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

jest piątek, ludzie piją piwo i oglądają tv, albo idą do kina, albo na łyżwy

a ja gniję w pracy oczywiście, jutro to samo :roll:

ratunkuuuuuuuuuuu

 

-- 02 mar 2012, 20:27 --

 

12 h przed kompem, powinni mi zasponsorować lepsiejsze okulary bo mi się chyba wada pogłębia :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

slow motion, istnieje w związku z dzisiejszym dniem jakaś szczególna okoliczność, czy raczej ogólnie nie przepadasz za słońcem??? Ja właśnie nie lubię go zwłaszcza w okresie jesienno- zimowym, kiedy to nie daje ono zupełnie ciepła, a jedynie razi w oczy i... obnaża bezlitośnie wszelkie zmarszczki i czego tam jeszcze człowiek zdążył nabawić się przez lata ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alienated, nie lubię ostrego słońca takiego jak dziś. Nawet nie wiem do końca dlaczego, ale może dlatego, że człowiek bardziej rzuca się w oczy? jeszcze przy tych moich włosach.... wolę takie delikatne wyłaniające się zza chmurki ;)

Ja u siebie pierwszych oznak starzenia jeszcze nie dostrzegłam :P

 

-- 03 mar 2012, 09:42 --

 

idle, zapała! o której wyjeżdzasz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

slow motion, mnie, tak przynajmniej na tę porę roku, najbardziej chyba pasuje temperatura w przedziale 10-15 stopni, całkowite zachmurzenie, wiatr... I nie mam nawet w zasadzie nic przeciwko jeśli przy okazji trochę popada ;) ...A tak to nawet za bardzo wyjść nie ma dokąd, bo zaraz wszędzie pełno ludzi i trudno jakiś kawałek przestrzeni dla siebie znaleźć :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alienated, o tak! max 15 stopni :105: zgadzam się z Tobą. Deszcz sporadycznie, bo na dłuższą metę działa na mnie depresyjnie. Można powiedzieć, że sezon picia w plenerze oraz rozwydrzonych bachorów można uznać za rozpoczęty. :?

ja mieszkam w małej mieścinie gdzie każdy kadego zna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×