Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

slow motion, ja Cię też moooccnoo przytulam ;)

 

W poniedziałek będę mieć takie ćwiczenia- antropometria... i każdy ma się rozbierać, będziemy się mierzyć (na zal.), żeby umieć w przyszłości dokonywać pomiarów pacjentów. Przecież ja się nie rozbiorę przy tej babie do bielizny, bo mam brzuch pocięty i nogi też... :why: Dzisaij inna grupa miała i faktycznie każdy był zestresowany, bo kazali się rozebrać :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ponoć tak, żeby pomiar był wiarygodny. Nie wiem, ubiorę się w obcisłą blzkę na ramiączkach i jakieś getry czy coś, nie ma bata ja się nie rozbiorę ! Przy tej babie na pewno nie, przy mojej O. tak, ona o wszystkim wie, ale przy nikim innym !!! wymyślają:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

izzie, ostre ćwiczenia :shock:

 

Vett, tak, dziś miałam wycieczkę, to masakra była XD w ogóle niepotrzebnie jechałam, mogłam sie uczyć. szliśmy przez las i się zgubiliśmy milion razy i ostatecznie dotarliśmy do oczyszczalni na jakieś 15min, żeby zobaczyć taką tablicę, która pokazuje schemat całej oczyszczalni z parametrami, a potem laboratorium. a potem wracałam z buta.... dużo kilometrów, aż sprawdzę na google maps :pirate: w jakimś takim kropiącym czymś, ueh.

 

dobra, i się pochwalę, że zaliczyłam dopytkę! :yeah:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Abstrakcja, myślę, że gdyby tak nie było, to Vett, by tak nie pisała... ;) Jestem krótko na forum, ale wiesz, że czytałam już dużo wcześniej i widać, że jesteś wartościową osobą, tylko troszkę się pogubiłaś... Więcej wiary w siebie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×