Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

samara22, myślałam, że pierwszy raz uczestniczysz w czymś takim, ale jeżeli dla tego "pana" to był też pierwszy raz... to rzeczywiście naprawdę dziwne... Szkoda, że nie miałyście tam jakiegoś rosłego "przyjaciela rodziny", wyrzucił by jegomości na mróz (nieważne, że to jego dom), zabrałby wódkę i wkrótce byłoby po problemie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

samara22 to jedynym wyjściem wydaje się NATYCHMIASTOWA ewakuacja z tamtego domu. Ja już bym wolał spać pod mostem niż u kogoś takiego...

nextMatii Ale jak to się stało, że straciłeś przytomność? zemdlałeś?

 

Ja chyba jednak mam szczęście w życiu... Bo mnie się jeszcze nigdy nic złego w wigilię nie stało... I wszystkie wigile przeżyłem spokojnie. Bez żadnych awantur niepotrzebnych... Także w sumie to Ja nic o życiu nie wiem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

samara22, wiem, że jej... W tym wypadku to ona niewystarczająco takich unikała...

 

-- 25 gru 2011, 16:55 --

 

ja wtedy mieszkałem za granicą i odsypiałem picie z poprzedniego dnia i nocy bo tam generalnie tak święta wyglądają picie picie i picie przynajmniej jak się spędza w wyłącznie męskim środowisku.

O, i mamy przykład jakich facetów należy się wystrzegać :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ha,ha o mnie..:D..faceta z 4ma szwami na głowie??guzem..i leze pod kroplowka..ale nie z przepicia..bynajmniej...

 

-- 25 gru 2011, 17:58 --

 

Milo mi...:D..widzisz Mad jak sie uwodzi kobiety..:D....na bezbronnośc....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×