Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

rok temu zrobilismy wigilie taka jak sie pamieta z dziecinstwa, choinka, 12 potraw na stole, dwa dni stania w kuchni szykowanie gotowanie bylo swietnie

dzisiaj teraz ?

bez choinki, bez polskiej tradycji zamiast tego sushi oraz ubrani w najlepsze ciuchy jakie mamy i uczucie ze nie jest wazne co i jak ale najwazniejsze z kim jestes TU I TERAZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz jestem sam..w mieszkaniu moje plany..szlag trafiľ....trudno..chyba o to sie prosiłem..

 

-- 24 gru 2011, 21:36 --

 

Bylem na pogotowiu dali mi jakas kroplowke..musze zrobic badania..i tyle stracilem przytomnosc na moment..ale mam guza..:D...moze mi sie w glowie przejasni....nieco...wiem sam sobie jestem winien...pewnie z wyczerpania padlem...glupi jestem....ostatnio za wiele sie dzieje...ale sie wyzalilem,wstyd...

 

-- 24 gru 2011, 22:16 --

 

Dobranoc..komu ja to pisze??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nextMatii,

Wstyd żaden forum od tego jest, ciągle byłeś na chodzie a byłeś chory, Twój organizm sie nie zregenerował a wyczerpywał coraz bardziej , poza tym załapałeś jelitówkę a ona doprowadza do takich stanów właśnie.Teraz sobie leż odpoczywaj i pisz , i nie czuj si taki samotny my jesteśmy jeszcze dla ciebie, dobrze,że byłeś na pogotowiu. Całuje Cię kotuś co byś się nie czuł taki sam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

superpit99, pewnie dla niektórych niedziela jak każda inna, ale dla większości to taki dzień, w którym trzeba dłużej pospać, aby strawić to co się zjadło wieczorem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze Moniu juz lece po kamere :D....:*...chłopcy przyjada to mnie poogladaja znajac ich to mnie nakarmia..:D...i bedzie 100pytan do........nic nie jalem od wcz.poludnia :D..tak wyszlo poza kroplowka dzis tez dostane..chlopaki mi podlacza..mniam...:D....

 

-- 25 gru 2011, 10:29 --

 

Moniu...swoja głupota.....:(....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nextMatii, No, ale jaka głupota?

Bo ja, jakbym wiedziała i czuła, ze coś się stało przez moją głupotę to wyciągnęłabym wnioski.

A Ty....tak jakbyś sobie ciągle na złość robił.

Ja nie wiem...Mati.....co z Tobą począć.

Może tak życzenie noworoczne? Zadbać o siebie od 1.01. 2012?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jucuś...co dobrego jadłeś we Wigilię?

Tradycyjnie, choć 12 potraw nie było. Wigilię spędziłem wspólnie z kobietą w 8 miesiącu ciąży. Po wigilii porównywaliśmy brzuchy: kto ma większy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×