Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

na_leśnik, trzeba było doktorat machać, wtedy na bank mógłbyś uznać studia za pożyteczne. Bo co właściwie po teologii ogólnej mogłeś robić oprócz radości z ukończenia studiów i uzyskania tytułu magazyniera? ;) Cały czas chyba możesz doktoraty machać.

 

hobbyturysta, cudne i prawdziwe, bo w tym roku jakoś wybitnie daje mi się we znaki pogoda

 

Variable, z Łodzi to Ty się nie śmiej. Słyszałam, że jakiś krzyż z kościoła zwiało i były akcje wielkie, żeby go ściągnąć, pół miasta sparaliżowało, bo strażaki nie miały drabiny (poza tym i tak by ich pewnie zdmuchnęło, taki wiater), ściągali alpinistów i jakieś wysięgniki. :)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rebelia, widzialam ta akcje w TV :mrgreen: U mnie we wsi takich atrakcji nie ma :bezradny:

 

-- 18 mar 2014, 23:04 --

 

kupmitrumne, pewnie przyjdzie, az tak daleko nie ma :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To o czym w koncu jest temat przewodni :)

wiosnne mam w d... jedyne z niej ze sie roboty zaczynaja sezon dla roboli nadciaga

rower mam ale tak samo jak i biegac sie nie chce

ja mam cycki zarosniete

ale chetnie zobacze trumny bo strasznie wygadana jest tutaj :P i pierwsza do zlego a na matrymonialna oferte na pw nie odpowiedziała :P

teologia moze byc ciekawa filozofia takze tylko czy te nauki daja nam jakies odpowiedzi czy ucza tylko tlumaczenia wszystkiego i odjezdzania w glowie

gdzie jest siostrawiatru ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rebelia, niestety od kiedy zaczęły mi się problemy z głową, bardzo pogorszyły się moje możliwości intelektualne. Poza tym żeby robić doktorat z teologii trzeba być wierzącym, a ja tak nie bardzo ;) .

 

kupmitrumne, nie chciałabyś tego widzieć, trust me :D .

 

-- 18 mar 2014, 22:10 --

 

teologia moze byc ciekawa filozofia takze tylko czy te nauki daja nam jakies odpowiedzi czy ucza tylko tlumaczenia wszystkiego i odjezdzania w glowie

Good point. Mnie dojście do takich wniosków zajęło 5 lat :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ladywind, zakola podobno są od ocieranie głową o kobiece uda :)

 

-- 18 mar 2014, 22:17 --

 

A na zlocikach też tacy wszyscy wygadani jak tutaj i wódzia sie leje strumieniami ?????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×