Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jak oceniasz prace moderatorów na tym forum?ANKIETA.


linka

Jak oceniasz prace moderatorów na tym forum?Ankieta.  

199 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak oceniasz prace moderatorów na tym forum?Ankieta.

    • 5.Bardzo źle.
      27
    • 1.Bardzo dobrze
      64
    • 2.Dobrze.
      51
    • 3.Srednio.
      41
    • 4.Źle.
      16


Rekomendowane odpowiedzi

Kto mnie niby obraził? Proszę cię, siedzę tu już 6 lat, nikt stąd nie jest w stanie mnie obrazić, zdenerwować - co najwyżej wywoła u mnie niesmak, zażenowanie. Nikt tu nie pyskuje ..... offtop się wywiązał, żartobliwy, zwróciłam uwagę, chłopcy jak wiemy zawsze muszą mieć ostatnie zdanie, powiedzieli co tam chcieli i jest spokój :)

jak już pisałam, nie ma co się unosić......trochę luzu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czekaj, czekaj..... coś mi świta, coś tam....... no, owszem było coś w ten deseń.... ale wiesz, no nie ładnie tak dawać osta jak mnie ktoś obraża, znieważa wręcz - zaraz by wyszło, że nadużywam władzy ale powiedziałam wtedy otwarcie, że jeśli zasłużyłam - przyjmę z honorem na klatę taką karę;) staram się być bardziej powściągliwa choć bezmiar ludzkiej głupoty wystawia mnie na próbę codziennie, wierzę, że jestem silniejsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mam tak, :oops: , niezamierzenie ....zwykle, wychodzi żem uprzedzona,zarozumiała, a ja tak mam i nie wynika to z cech przeze mnie wcześniej wymienionych.....

Choroba wypatroszyła mnie nieco z empatii a zamiast tego wypchała cynicznym realizmem i tak to teraz wygląda.... :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mam tak, :oops: , niezamierzenie ....zwykle, wychodzi żem uprzedzona,zarozumiała, a ja tak mam i nie wynika to z cech przeze mnie wcześniej wymienionych.....

Choroba wypatroszyła mnie nieco z empatii a zamiast tego wypchała cynicznym realizmem i tak to teraz wygląda.... :evil:

mnie też ale trzeba walczyć o to człowieczeństwo :roll:

a nie tak ignorancko i nihilistycznie do życia się ustosunkować :nono:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego proszę organizatora tego konkursu o przesłanie na PW linków do profilów zwyciężczyń wraz z rangami, jakie miałyby otrzymać.

Organizator niczego takiego nie obiecywał ani w ogóle nie było mowy od początku o niczym takim. Skoro jetodikowi tak zależy to niech wysyła. (jest jedyną osobą która na ten temat się wypowiada w ogóle z czego mi wiadomo).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×