Skocz do zawartości
Nerwica.com

Samotność


ixi

Rekomendowane odpowiedzi

29 minut temu, KotJaroslawa napisał:

wiesz że cię @Karalajna bardzo lubię ale widocznie nie spotkałaś jeszcze na swojej drodze Adonisa który jednym spojrzeniem by cię okręcił wokół palca :D 

Na tym forum są dwa rodzaje męskich forumowiczów: Pierwsza uważa, że kobiety są wyrachowane i szukają mężczyzny, przy którym mogą się ,,ustawić" w życiu. Druga, a do tej zalicza się @KotJaroslawa uważają kobiety za emocjonalne (może trochę bezmyślne) istoty, które tracą głowę, gdy w pobliżu pojawi się przystojny macho, złapie je za włosy i zaciągnie do swojego legowiska 🙂 

Otóż droga Kaczuszko, jednym spojrzeniem nie można mnie okręcić wokół palca, bo jestem introwertyczką i trzeba trochę wysiłku, aby mnie zainteresować światem zewnętrznym. Rozkładając Twoje zdanie na czynniki pierwsze zauważam, że celowo użyłeś słowa Adonis 🙂Widzę, że forsujesz pogląd, że kobiety tak dużą wagę przykładają do wyglądu. Otóż informuję Cię, że kobiety rzadko wybierają Adonisów do poważnych związków, bo to rodzi zbyt wiele problemów.   

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Karalajna napisał:

Widzę, że forsujesz pogląd

ja nie forsuje żadnych poglądów 🙂 po prostu bawię się konwencją 😜 

16 minut temu, Karalajna napisał:

Na tym forum są dwa rodzaje męskich forumowiczów

no dokładnie :D żyjący marzeniami i wpojonymi schematami oraz tacy którzy wiedzą czym ta nasza egzystencja tak naprawdę jest :D 

17 minut temu, Karalajna napisał:

Otóż informuję Cię, że kobiety rzadko wybierają Adonisów do poważnych związków, bo to rodzi zbyt wiele problemów.   

ja też do zabawy brałbym kogoś szalonego a do życia kogoś ustatkowanego :D żadne to nowości  :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Abigail_1Sm25 napisał:

 

@hankm, zgłosiłam Twoją wypowiedź moderacji. O ile takie ogólne stwierdzenia są śmieszne i smutne jednocześnie, to to odnosiło się do @arahja7, że ona się puszcza - nie wprost, ale jednak. To niedopuszczalne. 

Wiesz myślę że powinnaś w ogóle mnie zgłosić na policję i do trybunału sprawiedliwości ponieważ wyrażam swoje zdanie które Tobie się nie podoba i nie brzmi tak jak ty byś chciała. Dlatego nienawidzę takie kobiety jak TY.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, hankm napisał:

Koleżanka twierdzi że nikt nie może mieć swoich poglądów i zdania, tylko wszystko ma być tak jak ona powie. 

możesz mieć poglądy jakie chcesz :D, wierzyć w różne bóstwa ale personalne ataki i wyzywanki są poniżej pewnego poziomu, @Abigail_1Sm25 ma pełną rację 🙂 

Edytowane przez KotJaroslawa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak baba ma prawo z błotem mieszać, srać na faceta, a jemu nic nie wolno bo jest zerem, on nie może wyzywać, nie może nic powiedzieć, powinien siedzieć cicho i nie otwierać gęby. To może zabijmy wszystkich facetów i niech zostaną tylko same baby. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, hankm napisał:

No tak baba ma prawo z błotem mieszać

ja tu żadnych bab nie widzę :D  ale ok jeśli faktycznie ktoś ci dosłownie ubliżył tutaj na forum to wskaż palcem a przeprowadzę z tą osobą rozmowę wychowawczą 🙂......hmm no właśnie tylko czy ktoś taki jest  :D 

9 minut temu, hankm napisał:

srać na faceta

no niektórzy zapewne mają takie fetysze ale osobiście nie znam :D 

Edytowane przez KotJaroslawa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość weltschmerz
15 minut temu, hankm napisał:

No tak baba ma prawo z błotem mieszać, srać na faceta, a jemu nic nie wolno bo jest zerem, on nie może wyzywać, nie może nic powiedzieć, powinien siedzieć cicho i nie otwierać gęby. To może zabijmy wszystkich facetów i niech zostaną tylko same baby. 

Ale to nie miałoby sensu, bo trzeba by było wybić też bad boyów, z którymi kobiety jak jeden mąż domniemanie się puszczają ^_^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, Wielki Selfini napisał:

Oj mówię wam dziewczyny weźcie tego kaczorka w obroty, bo nas tu wykończy psychicznie wszystkich po kolei.

Ja bym tę żółtą gumową kaczkę wzięła do wanny z pianą i porządnie wymoczyła 😜

 

56 minut temu, KotJaroslawa napisał:

no dokładnie :D żyjący marzeniami i wpojonymi schematami oraz tacy którzy wiedzą czym ta nasza egzystencja tak naprawdę jest :D 

Proponuję kolejny cykl szkoleń dla naszych forumowych chłopców, jak bronić się przed podstępnymi (choć uroczymi) kobietami, które dużo obiecują, a mało dają :classic_wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, arahja7 napisał:

No ale na dziś... znaczy, na ten moment moje objadanie się wyniosło 3450kcal przekąsek (3 pączki, 2 czekolady, 4 śliwki w czekoladzie, croisant, 2 bułki z masłem i pomidorem) + 680kcal zjedzone do południa czyli łącznie prawie 4000kcal.

Nieźle, stosujesz dietę podobną do mnie.😊

 

17 godzin temu, arahja7 napisał:

Wracając do tematu wątku. Podczas zakupów w biedrze jakiś pan gapił się na mnie pożądliwie (według mojego zboczonego mózgu).

Na mnie niestety gapią się albo dużo starsze albo ostatnio młoda Ukrainka z pracy, 21 lat ale ze 120 kg wagi ,ja tylko  dla mniej atrakcyjnych jestem atrakcyjny.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Karalajna napisał:

Ja bym tę żółtą gumową kaczkę wzięła do wanny z pianą i porządnie wymoczyła 😜

ech gdyby nie to że do Łodzi musiał bym pół Polski przewędrować to by nas już nie było w tym dziale xD

10 minut temu, carlosbueno napisał:

Na mnie niestety gapią się albo dużo starsze albo ostatnio młoda Ukrainka z pracy, 21 lat ale ze 120 kg wagi ,ja tylko  dla mniej atrakcyjnych jestem atrakcyjny

na mnie się kiedyś każde patrzyły, stare, młode, mówię sobie "ale masz stary dobry dzień", w domu obejrzałem się w lustrze i miałem jednorazówkę przyklejoną do czoła 😅

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Karalajna napisał:

Jak będziemy się tak przytulać, to Moderator stwierdzi, że już nie jesteśmy samotni 🙂 

My hero! ❤️

Właśnie zdziwiła mnie tamta wiadomość od moderacji. Wydawało mi się, że te ostatnie strony to były w temacie. Nie miałam czasu się włączyć bo praca, a szkoda! Jutro wolne, byłby czas popisać a już nie można kontynuować rozmowy :<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mną się interesują sami podrywacze, to skąd brać tych spokojnych? Ukrywają się i nie dają się poznać 😛 ja już nie wiem, czy spróbować w końcu z takim podrywaczem choć na chwilę poznać jak to jest być w związku choćby chwilowym, czy żyć do śmieci w self-made klasztorze :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Wielki SelfiniPisałam wprawdzie, że dla Carlosabueno byłaby dobra taka kobieta, co ma uczucia macierzyńskie wobec faceta, ale niestety nie mam takich koleżanek. Moje koleżanki to raczej wampy nastawione na osiąganie sukcesów. Przykro mi 🙂 Mówiłam, że odstaję trochę od swojego otoczenia, dlatego jestem na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×