Skocz do zawartości
Nerwica.com

Samotność


ixi

Rekomendowane odpowiedzi

Na zbiorniku podobno mężczyznom ciężko. Bardziej polecam to gumtree bo tam umawiasz się z ludźmi nie że na randkę tylko przez to, że coś was połączyło, jakiś problem czy cokolwiek. Pewnie są inne strony które teraz tak działają i są popularne.

Z punktami to jest taka skala która ktoś dla jaj zrobił i się przyjęła

https://i.redd.it/7pmoc6s323211.jpg

Oczywiście jak poszperać to jest alternatywna dla mężczyzn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, arahja7 napisał:

Na zbiorniku podobno mężczyznom ciężko. Bardziej polecam to gumtree bo tam umawiasz się z ludźmi nie że na randkę tylko przez to, że coś was połączyło, jakiś problem czy cokolwiek. Pewnie są inne strony które teraz tak działają i są popularne.

Z punktami to jest taka skala która ktoś dla jaj zrobił i się przyjęła

https://i.redd.it/7pmoc6s323211.jpg

Oczywiście jak poszperać to jest alternatywna dla mężczyzn

Ciekawa skala. Od 6 mi się podoba większość. Czyli 6 jest akceptowalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Karalajna napisał:

to Ty odważna jesteś! To raczej pewne, że randka skończy się w łóżku 🙂 No i dobrze

Ani odważna ani to pewne ;) Jakoś nigdy nie bałam się poznawać ludzi w takich miejscach więc nie widzę w tym nic odważnego. Ot, kolejny dziwny portal zrzeszający ludzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, hankm napisał:

Właśnie dlatego nienawidzę kobiet że puszczają się z każdym nowo poznanym.

Też Cię lubie. Już raz tu nagonka na mnie była i wiecie co? W dupie to mam. Nie podoba się, boli lub nie wierzycie że ktoś zarejestrowany tu może mieć jakieś życie poza tym portalem to wasz problem ;) prawda jest taka, że to wy sobie dopowiadacie

17 minut temu, Wielki Selfini napisał:

Arahja lata temu to było

Hm, teraz chyba są strony typowo z wyznaniami. Może tam? Gumtree to było coś podobnego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@arahja7, niektórzy swoje kompleksy leczą myśleniem, że wszystkie kobiety to zdziry.

@hankm, zgłosiłam Twoją wypowiedź moderacji. O ile takie ogólne stwierdzenia są śmieszne i smutne jednocześnie, to to odnosiło się do @arahja7, że ona się puszcza - nie wprost, ale jednak. To niedopuszczalne. 

 

 

Edytowane przez Abigail_1Sm25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Karalajna napisał:

To raczej pewne, że randka skończy się w łóżku 🙂 No i dobrze

pamiętajcie kochani o gumeczce bo nigdy nie wiadomo kiedy można adidasa wyłapać xD

21 minut temu, Abigail_1Sm25 napisał:

niektórzy swoje kompleksy leczą myśleniem, że wszystkie kobiety to zdziry.

jesteśmy na specyficznym forum, @hankm to zaburzony gościu troszkę dystansu dziewczęta ;) może chłopakowi będzie lepiej się żyło jak wirtualnie wyrzuci z siebie tą całą żółć która mu ciąży na wątrobie :D 

50 minut temu, Wielki Selfini napisał:

poza tym nie wszystkie się puszczają, z niektórymi trzeba chodzić.

@hankm bierz przykład jak się powinno pisać żeby dopiec a jednak było kulturalnie jednocześnie xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@KotJaroslawa, słuchaj, jak mówi ogólnie coś w stylu "wszystkie kobiety to zdziry", to jeszcze rozumiem. Ale jeśli sugeruje, że "arahja się puszcza", to jest to niedopuszczalna obraza konkretnej osoby.

Nawet na tym forum nie powinno mieć miejsca obrażanie kogoś. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Abigail_1Sm25 napisał:

"arahja się puszcza"

chłopak szybko pisał i taki mu babol wyszedł 🙂 pewnie miał na myśli nowy gatunek motyla który odkryto w puszczy "arahja" xD

8 minut temu, Abigail_1Sm25 napisał:

Nawet na tym forum nie powinno mieć miejsca obrażanie kogoś. 

wiem że masz rację tak tylko piszę te swoje głupotki :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny nie przejmujcie się, tutaj prawie każdy wątek kończy się na stwierdzeniu ,,bo to zła kobieta była". 🙂

@arahja7bardzo dobrze, że chcesz korzystać z życia, powinnaś przeprowadzać szkolenia na tym forum 🙂 Ja mam ten problem, że u mnie sex musi iść w parze z miłością i to obustronną. Po prostu muszą być uczucia, inaczej nie potrafię. To oczywiście bardzo komplikuje życie 🙂 Więc dla mnie zbiornik odpada, bo raczej trudno byłoby wytłumaczyć poznanemu tam panu, że musimy się najpierw w sobie zakochać 😁 

Gumtree było bardzo fajne, ale chyba potem zmienili część dotyczącą szukania randki na płatny serwis. Nie wiem, czy coś się zmieniło, bo dawno nie wchodziłam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, KotJaroslawa napisał:

pamiętajcie kochani o gumeczce bo nigdy nie wiadomo kiedy można adidasa wyłapać xD

A może Kaczuszka przeprowadziła by dla Nas na tym forum cykl wykładów ,,wychowanie seksualne", albo ,,wychowanie do życia w rodzinie"? 😜

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Karalajna napisał:

a mam ten problem, że u mnie sex musi iść w parze z miłością i to obustronną

wiesz że cię @Karalajna bardzo lubię ale widocznie nie spotkałaś jeszcze na swojej drodze Adonisa który jednym spojrzeniem by cię okręcił wokół palca :D 

3 minuty temu, Karalajna napisał:

A może Kaczuszka przeprowadziła by dla Nas na tym forum cykl wykładów ,,wychowanie seksualne", albo ,,wychowanie do życia w rodzinie"? 😜

drodzy forumowicze, rozmnażajcie się, albowiem nasz kraj popadnie w ruinie, tak rzecze Jarosław Wielki xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość weltschmerz
11 godzin temu, hankm napisał:

Gumtree już nie istnieje, kiedyś była taka opcja towarzyska. A koleżanka @arahja7 niezłą reklamę sobie tu zrobiła, teraz się dopiero nie opędzi od facetów. Właśnie dlatego nienawidzę kobiet że puszczają się z każdym nowo poznanym.

A gdyby któraś się chciała puścić właśnie z Tobą, to co wtedy?

"Adidas" to akurat stricte HIV/AIDS.

Edytowane przez weltschmerz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×