Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Cały wczorajszy dzień to jakieś ogólne rozbicie i dyskomfort/ból wędrujący po całej klatce piersiowej i brzuchu. A to dłuższy skurcz przepony albo dziwne uczucie od oskrzeli, a to skurcz mięśni międzyżebrowych lub kłucie w mostku.

Tak jakby menda szukała miejsca gdzie mogę się wystraszyć objawów somatycznych i zapaść w lęk.

W lęk nie zapadłem ale te bóle są wyczerpująco-wkurzające.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wstaję z coraz to mniejszym lękiem , wyczerpanie fizyczne i poranne mdłości standardowo o poranku , w ciągu dnia będzie to powoli schodzić to też norma , sen dobry , kurde jak ja bym chciał żeby mnie coś ucieszyło , uśmiech bezcenne ale - nie występuje od dawna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz szukam czegokolwiek, najlepiej jesli bedzie to praca fizyczna, bo bede mogl sie dodatkowo wyżyć i rozładować negatywne emocje. A jak sie wykuruje to poszukam czegos sensownego, nawet lubilem prace w biurze i przed komputerem. Gdyby nie studia, to wyjechalbym za granice.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ogarnelam dom...nie bylo mnie trzy dni a psy nanosily blota i piachu..od tygodnia czailam sie na zgrabienie lisci sprzed domu ale ciagle kapalo no i dzis w koncu nie ma deszczu..uchachalam sie i wyszlam...po godzinie zaczelo lac :roll::evil: Najbardziej wkurzajace jest ze nie mam drzew przed domem a lisci zgranbilam dwa wielkie wory..prostopadle do mojej ulicy jest alejka i wiatr przywiewa mi wszystko co opadnie przed chalupe :roll: No ale skonczylam :yeah: Teraz kawa :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

slow motion, było trochę tego... :mhm:

Nie wiem, jakich butów poszukujesz, czy masz typowy rozmiar, itd, ale ja ostatnio zakupiłam kozaczki ocieplane na stronie

 

http://butyok.com/

 

i jestem bardzo zadowolona, ceny dla mnie dostępne i wzory ciekawe. Oczywiście zdaję sobie sprawę, że nasze gusty różnią się :D , ale może???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

halenore, najn najn! 3city love! :)

 

-- 12 lis 2012, 18:03 --

 

jasaw, kilka modeli jest fajnych i ceny przystępne, ale ja jednak buty wolę mierzyć. Jutro prejdę się u mnie po mieście, zresztą w olsztynie jeszcze 2 x w ciągu tego tyg będę więc może coś wyhaczę. Dziękuję. :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój dzisiaj wyjątkowo dobry. Powrót do PL nie okazał się taki straszny, lot trochę stresujący, ale paniczny lęk, który nawiedzał mnie przez ostatnie dni zniknął. Po południu chciał chyba nawiedzić lekko, ale powtórzyłam sobie, że jestem w domu i jest ok. Może tylko dolegliwości z niejedzenia dokuczają - w brzuchu się przelewa (bo nawet dzisiaj trochę zjadłam kurczaka!), w głowie kręci.

Teraz aby przede mną pytanie - udać się najpierw do internisty na badania ogólne itp. czy od razu uderzać do psychologa/psychiatry?? :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień całkiem udany. Zrobiłem sobie morfologię i elektrolity. Jedynie co jest nie tak to podwyższone limfocyty i obniżone neutrocyty, acz w zeszłym tygodniu męczyłem się z zatruciem pokarmowym, jakiś wirus się przypałętał, zatem nie ma nic dziwnego w tych wynikach na szczęście :P wszystkiego się spodziewałem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×