Skocz do zawartości
Nerwica.com

LAMOTRYGINA(Epitrigine, Lamilept, Lamitrin, Lamitrin S, Lamotrix, Symla)


turkawka

Czy lamotrygina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?  

96 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy lamotrygina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      71
    • Nie
      22
    • Zaszkodziła
      12


Rekomendowane odpowiedzi

Woowoo czujesz intelektualną swierzosc?

 

-- 07 cze 2014, 13:22 --

 

Chodzi mi konkretnie o przejrzystosc od strony czola,wentylacje, usuniecie uczucia dretwosci w czole.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mialem wczoraj ostatni zjazd i muslalem sobie przed snem ze tobjuz koniec walki z wlasna natura. Przez cale 5 lat bralem leki pod katem zeby sie dobrze czuc na zjezdziebi nie osiagnalem tego, ale caly czas jezdzilem. A teraz juz koniec juz mnie nikt nie skrzywdzi. Nie to zeby mnie ktos specjalnie krzywdzil, ale skoro sie zle czulem to chyba mialem takie obawy. A w nocybtez mialem niestrawnosci bo sie ciasta najadlem przed snem, a do tego nerwica, brak rozluznienia w brzuchu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolego, nie chcę używać Twojego nicka, bo nieprzyjemny jest.

No jak każdy zjazd to stres, uwierz, że nikt nie chciał Cię skrzywdzić. Każdy ma w sobie silną część, która powinna się opiekować tą słabszą.

 

-- 09 cze 2014, 11:39 --

 

PS: WTF z tymi mega bólami głowy?

 

-- 09 cze 2014, 21:05 --

 

Oj ta noc była straszna. Obudził mnie mega ból głowy, czuję tj lekką gorączkę, trochę piecze mnie ciało, ale bez objawów skórnych. No i co?

No i pierwszy raz dolożyli mi coś do paro i od razy 200 mg, takie mam wewnętrzne przeczucie ze to za dużo. Myślę, że docelowa dawka powinna być min 2 razy mniejsza. Ah, wkurza mnie to, a nie chcę się zagłębiać w psychiatrię, bo lepiej bym nie posiadła tej wiedzy.

 

No i wspominacie tutaj o CHAD, w życiu nie słyszłam że to moge mieć. Lekarz powiedział że to wzmocni dzialanie paro.

:shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jakoś nie czuję tej lamo. Nie umiem ocenić, czy mi pomaga, czy nie. Nadal mam doły, nadal wybuchy i jest tylko gorzej...

Swoją drogą, to zastanawiam się, który z moich leków tak mi zaburza pamięć i koncentrację - anafranil czy lamo?

 

-- 09 cze 2014, 22:32 --

 

Nie widzę już sensu w działaniu leków - niezależnie od zmian samych leków oraz ich dawek i tak na mój stan składają się przypływy depresji, lęku, obsesyjnych myśli na różne tematy. Odczucia te w postaci przypływów wracają do mnie zamiennie, potem odchodzą i są jakby za "szybą". W ten oto sposób - gdy odchodzi jedna bolesna myśl, pojawia się druga i tak dalej. Działanie leków za tym nie "nadąża"!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obniżać koncentrację może klomipramina - spowalnia człowieka i przez to są spadki intelektualne ;) Jak chodzi o lamo - przy depresjnach jednobiegunowych może powodować przez pierwsze miesiąca właśnie spadki nastroju (poniekąd ten lek działa przeciwmaniakalnie, więc obniża nastrój - tak jak u mnie). Po prawie rocznym łykaniu tego leku stwierdzam, że w połączeniu z antydepresantami nie powoduje wpadania w doliny (jeśli już, to kilkugodzinne, więc żadna to dolina biorąc pod uwagę stany jakie przechodziłem). Lamo + SSRI i nie ma żadnych dołów. Ale tak jak mówię, biorę w skojarzeniu z paroksetyną i od niecałego roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marian_Paździoch, o to tak jak ja. No ja dostałam do paro, mamy dzień 12 a ja mam dołki ;-( i doliny. Wszystko nie ma sensu, wizje straty pracy, utrata "paro pewności siebie", ból głowy, wróciło pocenie nocne (ale tak bywało przy paro), mdłości, gorące czoło, lekkie rozkojarzenie.

 

łech,łech, hlip hlip,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odnosnie tej zmiany skornej, wygladajacej na oparzenie na dloni...to moja doktor twierdzi, że gdyby to było spowodowane lamo to miałabym wysypke na całym ciele....a mam w jednym miejscu...kurcze 3 tygodnie ją mam...ale na szczęście się nie powiększa

moja doktor mi powiedziała, że jesli odczuję ogólny spadek formy to mam wskoczyc z 150 na 200 i 2 dni wzięłam 200 ale chyba od jutra wrócę do 150 :mhm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy,

wiesz co, powiem Ci ze na ataki paniki nawet działa, ostatnio sobie nie poradził ale atak był wywołany chyba innym lekiem, ale brałem go juz 3 razy łącznie i nie mialem na nim problemu z lękiem napadowym, a Ty o jakim rodzaju lęku mowisz i jak długo go bierzesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×