Skocz do zawartości
Nerwica.com

ALPRAZOLAM (Afobam, Alpragen, Alprazolam Aurovitas, Alprox, Neurol, Neurol SR, Xanax, Xanax SR, Zomiren, Zomiren SR)


magdalena

Czy alprazolam pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?  

209 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy alprazolam pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      186
    • Nie
      22
    • Zaszkodził
      17


Rekomendowane odpowiedzi

przegięłam dziś. 6mg :?

 

Zrobiono kiedyś takie doświadczenie.Wszczepiono małpie/to do nikogo ad personam/elektrodę do mózgu,która po podaniu impulsu elektrycznego wywoływała uczucie przyjemności.Małpa sama uruchamiała impuls, przyciskając włącznik prądu .I co się stało?Małpa zdechła.Z przyjemności.

Zaznaczam,że ten przykład nie odnosi się do nikogo osobiście,ale obrazuje przemożne dążenie,oczywiście również człowieka, do błogostanu.A co się dzieje z człowiekiem chorym na nerwicę"/nie lubię tej nazwy-wolę"zaburzenia lękowe"/.Chce się poczuć normalnie,czyli bez lęku.

Nie wiń się korba.To jest zachowanie NORMALNE i LUDZKIE.

Jako osoba chora,wiesz jakie leki masz brać i w jakiej dawce i nie mam zamiaru Cie pouczać.I nie czuj się winna,że to aż tyle a tyle...

 

Pozdrowienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korba, Z tego ci piszesz wynika, ze masz ostatnio straszliwie nasilone lęki....z tym benzo to wiesz jak jest...

 

A lekarz nie sugerowal dodanie jakiegos przeciwlękowego antydepresanta (Seroxat, Amitryptylina w malych dawkach, Dexepina ) ?

 

Albo jakis neuroleptyk...

 

Sama wiesz jakie moga byc konsekwencje codziennego brania tak wysokich dawek benzo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wlaśnie zaczynam swoje zmagania z nerwicą i na dzień dobry dostałam ten lek od psychiatry, ale strasznie się boję zacząć go brać. Objawy mnie wykańczją, ale boję się czy będę mogła normalnie pracować, funkcjonować??

 

-- 09 cze 2011, 18:35 --

 

o przepraszam, mój lek to Xetanor :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

helll,

normalka!

 

wiekszosc z nas boi sie kazdej tabletki na poczatku, kazdej zmiany dawki itd.

 

Jak nigdy nie bralas to zamula. Zalezy jaka dawke ci przepisal?

 

Jak sie boisz itd to wez np ugryz kawalek i za pol godzinki juz bedziesz wiedziec czy cokolwiek cie przymulio czy co tam innego.

za pare godzin ugryz wiekszy kawalek i zobacz co wtedy itd.

 

Na leku na 100000% poczujesz sie lepiej (na nerwice, panike itd)

co do pracy to zalezy od pracy, czy wymaga refleksu, skupienia, itd.

a tak poza praca to oczywiscie, ze mozna funcjonowac hehe. jestes poprostu spokojniejsza. no jak wezmiesz wiecej to cie przymuli ale dalej mozna funkcjonowac normalnie.

wez sobie np wieczorem jak juz jestes po pracy ugryz kawalek i sobie cos zacznij robic i jesli po godzinie stwierdzisz, ze nic nie czujesz to ugryz znowu kawaleczek. tak sama poznasz jakie to jest u ciebie i bez strachu zadnego. tak jak wódka, zamoczysz jezyk to nic cie przeciez nie poszujesz, ze sie upilas, wypijesz kieliszek moze cos tam poczujesz, a jak wypijesz 10 kieliszkow to sie upijesz (bynajmniej ja sie nawalam 10 kieliszkami i to niezle hehehehe)

 

Tak samo zrob z xanaxem i tyle.

 

mi akurat nie odpowiadal xanax do konca. zmienilam na cloranxen i trafilam. (jak mialam czas najgorszych atakow to xanax je zatrzymywal ale czulam sie troche spieta, ale to wszystko glupia nerwica bo teraz walne xanax i zadnego napiecia nie czuje.)

 

jakos nikt mi nie chce odpisac czy 5mg xanaxu to duza dawka czy jak??? biore 5 tabletek i mnie leciutko fazuje a taka dawka powinna niezle zmulic nie???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To b duża dawka 5mg wg mnie skoro taka dawka nie działa ,lub " leciutko fazuje" tzn,że xanax na Ciebie po prostu nie działa i raczej nie ma sensu go brac,bo możesz się niepotrzebnie wpakowac

Na mnie jak pierwszy raz wzięłam xanax 0,25 to działało super,aż nie mogłam uwierzyć,że jakikolwiek lek może tak działać przeciwlekowo

Dostałam ten lek jako dodatek do antydepresantu( prozacu)jak zaczynałam sie leczyć na depre

 

Mogę spytać czemu musialas wrócić do benzo?Odstawienie Efectinu tak daje Tobie w kość?

 

Jeśli musisz brac benzo to wróć docloranxenu mniej uzaleznia niż

Xanax (dużo mniej),dłużej działa i jak sama piszesz bardziej Tobie służył .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie, aplro biore okolo tygodnia czy dwoch.

 

wczesniej bralam cloranxen i bylo ok. kiedy potzrebowalam zmulenia to wzielam cala tableteke a tak normalnie bralam polowke (tej wiekszej dawki, chyba 20mg o ile pamietam) i przez 4 lata nie zwiekszalam w sumie chyba, ze sytuacja awaryjna. uzaleznilam sie lae juz zeszlam i ponad pol roku nie bralam nic z benzo.

 

teraz chialam troche wyluzowac sie (cytrynka: nic wspolnego z odstawianiem efectinu, poprostu chialam troche odsapnac od nerwow z zycia wzeiatych :)

 

PROBLEM W TYM ZE WYCOFALI CLORANXEN!!!!!! (TU NAZYWA SIE Dorken ale to cloranxen)

wiec lekarka przepisala mi cos podobnego i wg niej to jest podobne i mi dala to.

i lipa. pierwsze dni bylo ok. Zarzucilam 1.5mg i w miare poczulam. pozniej wlanelam 2, 3, 4 i lipa. nie moiwe, ze nic nie czuje, troszke tam mnie wyciszy ale co to ma byc???? 4 czy 5 mg to ja paczke mam na tydzien.

 

ale skoro to tez benzo to jest mozliwe, ze benzo cloranxen dzialal a xanax nie dziala???? (alprozolam)

 

kogos zmula np 1mg????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×