Skocz do zawartości
Nerwica.com

zaburzenia osobowości (cz.II)


Gość paradoksy

Rekomendowane odpowiedzi

Amfetaminy!

Baki, benzodiazepin, efedryny, alkoholu, czegokolwiek, chcę poczuć wreszcie coś intensywnego, bo ostatnio wiszę między życiem a umieraniem, to męczące. Bezsensowne.

Nawet lęki, złość, smutek są płytkie, słabe. A ja tak nie potrafię, nie zniosę...

Nie wiem co się dzieje, nie potrafię się odnaleźć. DLACZEGO? :(

 

-- 21 lut 2011, 20:46 --

 

kasiątko, tulę Cię do serduszka skarbie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chojrakowa, ja za to tulę Ciebie.

Może teraz nie jesteś w stanie znieść takich dużych emocji a się przywyczaiłaś i poszukujesz dręczenia siebie ?

 

-- 21 lut 2011, 20:56 --

 

Kasiu, co spowodowało to, że się pocięłaś ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czasami zastanawiam się, czy dla własnego dobra nie przestać czytać to forum, bo jak tak czytam o okaleczaniu się to mi wraca chęć, żeby to zrobić ( a w przeszłości się ciąłem ), ale z drugiej strony, całe życie unikałem sytuacji stresowych, więc muszę zostać i poradzić sobie siłą woli, a nie ucieczką...

 

czy ktoś z was też tak ma?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety muszę to robić dla siebie, choć siebie nie lubię (ale pracuję nad tym) :)

Z tym, żeby robić coś dla kogoś to ja mam podobnie... dla kogoś, choćbym właśnie umierał, to bym wstał i mu pomógł ( oczywiście komuś bliskiemu )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy ktos moglby mi pomoc???? W ostatnich dniach miewam ataki paniki , w ktorych mam utrate rzeczywistosci , czuje sie jakbym juz niezyl, jakbym byl w innym swiecie , a ciagu dnia wogule czuje sie jakos dziwnie jakbym byl jakos nieobecny . Robilem wszyztkie badania i fizycznie jestem zdrowy jak ryba , wizyte u psychiatry mam w tym tygodniu. Wogule od 2 tyg nie wychodze z domu , nigdzie. Prosze o szybka odpowiedz. z gory dznx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×