Skocz do zawartości
Nerwica.com

zaburzenia osobowości (cz.II)


Gość paradoksy

Rekomendowane odpowiedzi

domiś, nie mogę kąpieli, bo mnie wszystko szczypie. tylko chłodny prysznic. włączyłam muzykę, przeglądam sobie forum i to jest sposób na przetrwanie. dziś jestem bezpieczna, jest mój siostrzeniec. ale czuję się paskudnie. paskudnie paskudnie paskudnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karola to może nas będą dwie tyle że ja na żaden oddział na pewno nie trafię,u mnie to w takich sytuacjach to "niech się dzieje wola nieba...."

czuję że wysiadam,sama się boję do czego mogę się posunąć,teraz nie chcę,ale wróci pijany brat,będzie noc...to by było najlepsze wyjście

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korba, współczuję Ci Kasiu :(

Przetrwasz, my tu jesteśmy na pomoc :)

 

Karola, czemu dziwka ?

 

-- 22 lut 2011, 21:26 --

 

kasiątko, Kasiu, zostawisz nas ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vi. żeby moje próby były skuteczne, co pół roku się truję,jak widzisz mam się całkiem nieźle :evil:

za każdym razem tylko siebie pocieszam,że sam raz te leki zadziałają bardziej skutecznie,teraz też tak się łudzę i tym że mój organizm jest wymęczony truciem bo już po niewielkiej dawce leków,branej rekreacyjnie, ciężko odchorowuję

mam piękny plan żeby to zrobić skutecznie,nawet pogoda jest sprzyjająca :105:

kurwa znów mi odbija...

 

-- 22 lut 2011, 21:38 --

 

Ja chcę terapię juuuuuuuuuż :hide:

ile bym dała za sesję....

 

Helvetti co się dzieję :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja piję.

 

nie popieram picia bo mam wiele krzywd w moim życiu działo i dzieje się z powodu picia

ale rozumiem,że cierpisz i sobie nie radzisz,a alkohol jest super na tłumienie uczuć,szkoda tylko że tłumienie to jedyny plus przy niekończącej się liście wad, ba...wady to chyba zbyt delikatnie powiedziane

 

-- 22 lut 2011, 21:56 --

 

Karola skoro czujesz że tego potrzebujesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korba ,ale z skąd ten pomysł że mam Cię za degeneratkę :( wcale tak nie pomyślałam

radzisz sobie w taki sposób w jaki potrafisz

może mój post był zbyt ostry,przepraszam,ale mój brat teraz zalewa się w trupa a on jak się upiję jest agresywny

rzeczywiście pojechałam chyba zbyt mocno,nie mając chyba na myśli Ciebie,przepraszam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×