Skocz do zawartości
Nerwica.com

zaburzenia osobowości (cz.II)


Gość paradoksy

Rekomendowane odpowiedzi

leki nie pomogą wam w zaburzeniach osobowosci...naqpewno nie wyleczą...wieć neiwiem czy regularne braine ma jakis sens wyczytałem własnie ze psychoterapia powinna być prowadzona bez leków...ewenrualnie doraznie można coś wziąśc...i coś w tym jest...

hmmm..jestem cieńka w teori,ale dla mnie jak leki są przepisane to należy je brać,może nie wyleczą ,ale trochę ulżą,

co do terapi też nie widzę przeszkód,właśnie jak brałam doraźnie na sesje to terapeutka była przeciwko temu

a tak swoją drogą to terapeutka nauczyła mnie zasady,że jak coś silnie przeżywam i nic doraźnie nie biorę i się nieokaleczam to się wzmacniam i uczę radzić z trudnymi sytuacjami-z podobało mi się to i nic doraźnie nie biorę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Helvetti, co się dzieje ?

 

Ja też nie pamiętam o braniu leków, np. dzisiaj miałem wziąść escitil rano i wiczorem, za to wezmę wieczorem podwójną, często biorę podwójną :bezradny:

 

-- 23 lut 2011, 20:06 --

 

kasiątko, ja się boję, gdy spotkam przyszkodę to próbuję sobie jak najszybciej ulżyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vi. a możesz podwójną? bo nie każdy lek można brać podwójnie

ja jak rano zapomne to biorę w południe czy popołudniu i normalnie wieczorem nawet gdyby miało to być 3-4 godz przerwy,ale nigdy podwójnie

ja biorę leki 3 razy dziennie,z południową dawką to też mi różnie wychodzi,pamiętam tylko rano i wieczorem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Helvetti, twój ojciec jest dorosłym mężczyzną i nie masz żadnego wpływu na jego decyzje i życie i czas najwyższy się z tym pogodzić. Możesz go wspierać owszem - ale nic więcej, jeśli sam nie będzie chciał, nie przestanie.

Nie ma sensu martwić się rzeczami na które nie masz wpływu kochanie, przecież wiesz o tym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Helvetti, chojrakowa ma rację,jest dorosły i sam odpowiada za siebie,

przejmujesz się,dla mnie to zrozumiałe bo też trudno mi coś olać, ale nic na to nie poradzisz -spróbuj się nie zadręczać,bo wydajesz mi się że bardzo się tym martwisz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Helvetti, współczuję, ale alkoholicy często mają szczęście, mój wujek pije 10 lat i świetnie sobie radzi, ma zdrowie jako takie, oprócz choroby płuc, żyje na rencie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest niestabilnym emocjonalnie alkoholikiem.

ale jest dorosły a Ty jesteś jego córką ,są role w życiu, to rodzice się martwią i opiekują dziećmi nie odwrotnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie piją wszyscy,tata nie żyje od 15 lat

teraz mój brat drugi dzień chodzi nawalony bo dostał trochę pieniędzy to już musi przechlać

 

-- 23 lut 2011, 20:53 --

 

mój tata zginoł przez alkohol-został zamordowany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nałogi to zmora ludzkości a zaburzeni powinni mieć zakaz palenia,picia,ćpania....tak mi sie zdaje bo inaczej leczenie nie ma sensu chociąz też ze względu na podatność i jednak naszą słabość sie łatwiej uzależnić...ale ładnie w teorii w praktyce cała polska chleje...no może nie cała

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kasiątko, ogromnie współczuję :(

 

Helvetti, niestety, nie można nic zrobić, alkoholik musi sam dać sobie pomóc, z zaburzeniami chyb jest trochę inaczej, bo my się boimy zdrowia na tyle, że nie umiemy sobie pomóc i nie chcemy sobie dać, ale jak jeździmy na terapię to wieżę, iż można pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×