Skocz do zawartości
Nerwica.com

zaburzenia osobowości (cz.II)


Gość paradoksy

Rekomendowane odpowiedzi

chojrakowa rozumiem że jesteś wściekła,poruszył to co dla Ciebie bolesne a do tego miałaś ciężki dzień,nie wiem,czuję się bezradna co Ci napisać,mogę tylko to że jestem z Tobą a specjal przegina :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kto tu zaczyna od bluzg od kloszarda itp.To ze sobie wypilem sprawia ci jakis problem?Nie znamy sie i pewnie nigdy cie nie zobacze sorry ale wole niewiernym tomaszem byc niz ufac innym.To ze nie lubisz to nie znaczy nie mozesz wyzywac innych od kloszardow itp.Nawet mnie nie znasz a na podstawie 2 postow krytykujesz innych.Praktycznie nic o mnie nie wiesz :smile:

 

-- 24 lut 2011, 00:06 --

 

wole wypic sobie z 8 browarow niz wziosc amfe.Kazdy ma swoje zdanie.Jezeli bluzgasz innych ze wypija sobie to zle o tobie swiadczy(pamietaj kazdy jest inny,jeden po alko jest agresywny a drugi pogodny jak baranek).Najlepszym przykladem abstynenta jest adolf hitler.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

specjal, twoje uwagi dotyczące mężczyzny który mnie spłodził był na poziomie kloszarda, a skoro już chlasz to NIE PISZ bo piszesz bzdury. Ranisz ludzi i zdaje się, że wcale tego nie zauważasz, nie obchodzi cię to.

Amfetamina była jakąś aluzją? I kto tu się wpieprza w czyje życie? Co mi jeszcze zarzucisz?

Uznam, że nie znasz sytuacji i nie chciałeś zrobić mi przykrości swoim pijackim bełkotem i zapomnimy o sprawie.

 

Do K jadę jutro, mam 50km, więc dla chojrakowej to już hardkor.

W sobotę wracamy do mnie, a w niedzielę on jedzie do siebie - juz sam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

linka, chodziło Ci o mein|e ?

Zrobione.

 

 

chojrakowa, Aniu, trzymam kciuki, iż będzie dobrze.

Ustawisz się na autobus do Kutna, tak jak we wrześniu, pamiętam jak o tym pisałaś :D

 

Nie przejmuj się specjalem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiecie co jest w alkoholu dobre?

Ja wiem, ja wiem....NIC.

Wiesz, co jest chujowe w alkoholiku? Że jest święcie przekonany, że nim nie jest, a nawet jak jest to i tak jest zajebisty bo mu się wydaje, że Ludzie ktorzy oszukuja i klamia boja sie pic alkoholu 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alkohol nie jest dobry. NISZCZY. Alkohol NISZCZY.

Mój ojciec robił po pijaku różne rzeczy. Jadł surowe ciasto francuskie, bo myślał że to ser. Oglądał ten sam film codziennie od początku, bo nie pamiętał że poprzedniej nocy go widział. Wkładał bieliznę do zmywarki. Jego trzeba ponoć pilnować jak dziecka.

Boję się być w jego domu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

specjal, a to już nie rozmawiamy o tobie?

Nie napisałam, że Ty jesteś alkoholikiem, tylko wiesz....no śmieszne to jest jak tak wychwalasz alkohol pod niebiosa.....ja też jestem DDA i dokładnie wiem co robi z człowiekiem alkohol.....

Pewnie, ze mam nałóg - palę i to jest zaiste chujowe, wiem, ze wydaję za dużo kasy, podtruwam się, możliwe, że dostanę raka z własnej woli, śmierdzę petami, zaświadczam ci, ze nie ma w tym nic fajnego ani dobrego.

Aczkolwiek - moja używka nie jest psychoaktywna, nie wpływa na moje kontakty z otoczeniem, nie rujnuje mi neuronów w mózgu .....więc nawet jeśli mam nałóg to go nie wybielam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×