Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co Wam dziś sprawiło radość?


Konrad!

Rekomendowane odpowiedzi

Faktycznie te zmiany na EEG odpowiadają słuchowi fonematycznemu xD

Jak kiedyś pomimo spokojnego wykręcenia B1/B2 na pisemnym angielskim, na ustnym A1 byłoby niemożliwe nawet.

A teraz rozumiem słowa z piosenki bez większych problemów. I nikt mi nie wmówi że to nie uszkodzenie OUN.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkurzyłem dzisiaj co niektórych.

Napisałem prawdę, zabolało ich to tak samo jak mnie gdy po mnie jeździli jak chcieli.

Bo nawet nie wiedzieli co powiedzieć, i zaczęli schodzić z tematu.

Czy musiałem w czuły punkt trafić.

I bardzo dobrze.

I jestem dumny z tego powodu.

Coś czuję że to może być dobry dzień.

Tak wiem jestem złym człowiekiem.

Ale za długo pozwalałem na takie zachowanie.

Nie będę się teraz z nikim pieścić.

Skoro traktują mnie jak zwierzę.

To zwierzę dostaną. I to w najgorszej postaci.

Nienawiść zaczyna mnie napędzac do działania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jest forum dla ludzi schorowanych, ty jestes zdrowa, więc po co się wtryniasz z idiotycznymi postami, które tylko irytują ludzi chorych? Nie masz kompletnie nic do powiedzenia oprócz "nie można postawić diagnozy przez Internet" (gówno prawda, słyszałaś o telemedycynie, a nawet telechirurgii? dotarło na wioche?) oraz "czy próbowałaś psychoterapii, która może pomóc,a nie ma skutków ubocznych" (ma skutki uboczne: casus Gapika i Samsona, skuteczność nigdy nie udowodniona w badaniach z placebo." Jesteś zwykłym trollem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak poza tym, zauważyłem że jak wchodzisz na abczdrowie, pytania - to i tak odsyłają do lekarza albo piszą jakie kluczowe badanie powinno się zrobić :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jest forum dla ludzi schorowanych, ty jestes zdrowa, więc po co się wtryniasz z idiotycznymi postami, które tylko irytują ludzi chorych?

 

Tytuł wątku brzmi: Co Wam dziś sprawiło radość? Zatem zarówno osoby z chorobami, w remisji, mniej czy bardziej zdrowe mogą się w tym wątku wypowiedzieć i napisać, co ich uradowało danego dnia. Ja również mam takie prawo i zamierzam z niego korzystać. Jeśli natomiast irytują Cię moje posty, to je ignoruj i nie czytaj. Voilà!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie dziwne uczucie, ale zwykle czułem się tak, że nawet ciężko mi było na żołądku i nie miałem na nic motywacji a teraz...

W sumie tak lekko, tak przyjemnie, aż chce się coś robić. Libido też się poprawiło, czuję jakieś mniejsze/większe emocje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×