Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co Wam dziś sprawiło radość?


Konrad!

Rekomendowane odpowiedzi

filip133, dowiedziałam się, że mam kwalifikacje do przyjęcia na oddział i wyznaczony termin konsultacji w poradni przyszpitalnej ;) o tyle dobra wiadomość, że zostałam zakwalifikowana jako tryb pilny i zamiast czekać 7 miesięcy, wizytę mam za 3 miesiące ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

filip133, dowiedziałam się, że mam kwalifikacje do przyjęcia na oddział i wyznaczony termin konsultacji w poradni przyszpitalnej ;) o tyle dobra wiadomość, że zostałam zakwalifikowana jako tryb pilny i zamiast czekać 7 miesięcy, wizytę mam za 3 miesiące ;)

 

 

Tryb pilny i za 3 miesiące. No ostro...!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

filip133, Oddział Kliniczny Neurologii i Epileptologii w Warszawie ;)

 

179, pacjenci w normalnym trybie są zapisywani aktualnie na marzec, a ja dostałam termin jeszcze na ten rok, także sukces :P

 

Ja też myślę o szpitalu bo sobie nie radzę z emocjami, lękiem- generalnie z depresją i nerwicą.

 

A wracając do wątku radości: hazard sieciowy i szybka kasa dzięki meczykom!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewną radość mi dało, że dziś sporo czasu spędziłem na podwórku z mamą i bratem - ja myłem i sprzątałem samochód taty, pomogłem mamie trochę przy chwastach :) Taka robota z rodziną, trochę pozwoliła się oderwać od myśli, hartowałem trochę moją prawą kontuzjowaną rękę używając jej jak najczęściej... ;) To wszystko przyniosło satysfakcji i zadowolenia trochę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×