Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co Wam dziś sprawiło radość?


Konrad!

Rekomendowane odpowiedzi

L.E., ślę pocieszacza. :P

Nie ma bata, musisz zastosować jeden z opracowanych sposobów. Na pewno jakieś tam już wykształciłaś. U mnie jak jest już całkiem źle to się kładę i myślę co mi przychodzi do głowy. To daje trochę odpocząć mózgowi, który ciągle jest poddawany tresurze, gdy coś robimy. Ale też do czasu, niepożytkowany umysł potrafi dawać okropne poczucie pustki, które żąda by zaspokoić jakąś treścią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie.. mojemu Trutniowi padl telewizor i jeczal mi od jakiegos czasu ze chce nowy. :D I zaczal mi zalegac w salonie co mnie denerwowalo bo niby przestrzen wspolna ale wolalabym jakby siedzial u siebie :P No to dostanie pod choinke. A skoro juz wydaje forse to sobie do sypialni kupilam taki sam :yeah:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nefertari,

Nie czytam wszystkich postów. Mogłem nie wiedzieć.

 

Ban czy nie ban, ważne, że sprawiło mi radość. Po za tym jakby sam nie zrezygnował, to by otrzymał za zasługi, jak nie dziś to w przyszłości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nefertari,

No tak. Teraz przeczytałem. Tam dość dużo postów powstaje i czasami człowiek (tu akurat ja) nie nadąża. No nic. Wszystko już jasne. Kończe OT.

 

Sprostowanie. Radość mi sprawiła kasacja konta Masked_Mana na jego własne życzenie. Dobrą decyzję chłopak podjął. :brawo:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×