Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co Wam dziś sprawiło radość?


Konrad!

Rekomendowane odpowiedzi

co za ciekawe ziółka z MO zamówiłeś?

Wczoraj mieli promocję "darmowa wysyłka" więc skorzystałem i zamówiłem 2x 5mg maconha brava. W domu mam jeszcze damianę, kocimiętkę i marshmallow. Maconha z tych wszystkich ma zdecydowanie najwyraźniejsze działanie, niestety jest też najdroższa (20 pln / 5g) i w połowie składa się z łodyg :/ W tym miesiącu ograniczają mnie nieco fundusze, ale jeśli sprawdzi się mój plan oszczędnościowy (redukcja kasy wydawanej na fajki poprzez produkcję własnych) to niedługo pewnie "uzupełnię zapasy" - oprócz damiany i marshmallow które są taniutkie oraz na pewno jakiejś ilości maconhy, zamówię też pewnie ekstrakt baybean i kannę. Ale to pewnie na początku 2014 dopiero ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Customowe fajki to banał jeśli chodzi o wykonawstwo (wrzuca się w maszynkę tytoń zmieszany z ziołami w dowolnych proporcjach, lub wręcz same zioła) ale jak się robi liquidy do e-papierosów..? :shock: Nie mam najmniejszego pojęcia... :shock:

 

deader, deader to jest jeszcze prostsze niż customowe fajki.

Kupujesz osobno liquid bazowy o odpowiednim stężeniu nikotyny (np. 18 mg/ml) i pasującym Ci stosunku glikolu propylenowego do gliceryny. Na allegro to wychodzi jakieś 30 zł za 100 ml. Do tego kupujesz aromaty jakie lubisz. Liquid bazowy rozlewasz do mnieszych buteleczek, dodajesz odpowiednią ilość kropel aromatu, wstrząsasz i zostawiasz na jakieś 2 tygodnie żeby się przegryzło. I wsio :mrgreen:

Jaranie przez 1,5 miesiąca za jakieś 40 zł ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na_leśnik, o proszę, a myślałem że to jakaś większa operacja chemiczna :D Inna rzecz że trzeba te 2 tygodnie przeczekać... No ale ktoś kto takie coś robi na bank ma "zapas rozruchowy" żeby na czymś "przetrwać" ten okres.

 

Miałem kiedyś e-fajka, ale po miesiącu wróciłem do palenia normalnych. To było ze 4 lata temu, wiem że dziś są już modele oferujące więcej pod tym względem, ale mi najbardziej przeszkadzał "brak dymu w dymie", znaczy, jak się zaciągałem to nie czułem że się zaciągam... Pierwszy atomizer "zajechałem" w tydzień, próbując ściągać jak największe "chmury", ale okazało się że to nie pomaga.

 

Szkoda że nie ma e-marihuany :P To byłoby coś...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SMS ze od mojej kobiety a reszta do du...

Ale przecież nie można wciąż narzekać i narzekać ...potem będziemy czuć sie winni ze może być lepiej....

Więc starajmy sie choć nie poddawac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

deader, wcale bym nie był taki pewny że nie ma.

Wiesz, w tym glikolu z gliceryną różne substancje da się rozpuszczać :mrgreen: .

Z jednej strony - faktycznie... Z drugiej - nie bardzo... ;) No bo - żeby zrobić e-skręta należałoby rozpuścić w tym glikolu substancję która nas interesuje, czyli THC. Największe stężenie (większe niż "tradycyjna" marycha czy haszysz) THC jest w tzw. olejku haszyszowym, teoretycznie można to bez zaplecza ukradzionego z sali chemicznej w domu przygotować (http://www.haszysz.com/haszysz/181-wyrob-olejku-haszyszowego-za-pomoca-butanu)... Ale wydaje mi się że stężenie THC w finalnym produkcie, czyli liquidzie do e-fajka, byłoby bardzo małe... Chociaż - to tylko moje gdybanie, kto wie..? Hmm, w sumie powinniśmy to opatentować, jeśli nikt jeszcze tego nie zrobił - z tego może być fortuna :P (w Holandii lub Kalifornii...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje tęskniące psiaki. Rozczulające, ale i zasmuca. Cóż to tylko 2 tyg. potem będę dla nich :105:

Jestem dla nich całym szczęściem. Cudnie mieć takie istotki przy sobie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×