Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co Wam dziś sprawiło radość?


Konrad!

Rekomendowane odpowiedzi

Whaaaaat..? Masked Man się ewakuował? :/ Shame...

To było jak wybór między dezintegracją, a bananem którego już miałem przygotowanego,wyszło na jedno :pirate:

Mimo wszystko szkoda bo mimo ustawicznego trollingu rottena koleżka czasem z sensem gadał. Well, life is butal and full of zasadzkas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

deader, wróci,oni zawsze wracają :mrgreen:

Hmm, myślałem że zwrot "na własne życzenie" to eufemizm na "sam się o to prosił", branie niedosłownie oczywiście... :P

 

W temacie zaś:

 

Dotarł dziś do mnie zamówiony przedmiot na Allegro. Fajnie że przyszedł, jeszcze fajniej, że... zamawiałem wysyłkę za pobraniem a kurier powiedział że nie ma nic zaznaczonego do pobrania. Czyli najwyraźniej komuś się coś gdzieś pokićkało i dostałem rzecz za darmo... Teraz mam dylemat moralny czy na chama wykorzystać czyjąś gapowatość, czy uczciwie zgłosić im że w sumie wiszę im kasę...

 

Najpewniej wybiorę drugą opcję, ale po przetestowaniu sprzętu w domu, bo na pudełku widnieje etykietka z napisem: "NOT WORKING, JUST COMES UP WITH GREEN SCREEN"... Wiedziałem że po sprzęcie powystawowym w okazyjnej cenie mogę spodziewać się jakichś małych usterek, ale NOT WORKING klasyfikuje się do raczej gigantycznych usterek... W opisie aukcji było tylko że sprzęt może miec zadrapania, co mi akurat najmniej przeszkadza, bo jeszcze doda retro uroku. No nic, wrócę do domu z roboty, podłączę, sprawdzę. Jak nie będzie działać to zatrzymam jako eksponat muzealny... Bo płacić za odsyłanie niedziałającego złomu nie zamierzam :P

 

W sumie dzisiaj Mikołajki, może się wstrzeliłem w jakąś super promocję :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×