Skocz do zawartości
Nerwica.com

Moje lęki


Magi43

Rekomendowane odpowiedzi

Magi43, ponieważ tak się składa, że jestem borderem oraz moderatorem na tym forum, ostrzegam Cię, że jeśli się nie ogarniesz i nie zaczniesz pisać z sensem, to dostaniesz ostrzeżenie.

 

bo jak na razie to się ośmieszasz.

piszesz bzdury o księżycu i udawaniu z koleżanką Tatu.

wybacz, ale nie masz bordera.

na pewno coś masz, ale to nawet nie stało obok bordera.

 

mam do Ciebie prośbę. idź do specjalisty. a potem wróć i powiedz jak było.

 

a póki co ogarnij się. nie pisz wszystkiego, co Ci przyjdzie do głowy, bo jak na razie narobiłaś bałaganu w tym wyjątkowym wątku i piszesz bez składu i ładu.

błagam. zanim coś napiszesz - przemyśl to 10 razy.

 

I IDŹ DO LEKARZA ZAMIAST WMAWIAĆ NAM ŻE JESTEŚ BORDEREM.

niewiele wiesz na temat tego zaburzenia.

 

i jeszcze jedno. jeśli jesteś zdrowa i masz bordera jednocześnie - to prawdopodobnie masz rozdwojenie jaźni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Magi43, zmienianie się co 5 minut, wygadywanie zupełnie sprzecznych rzeczy z kosmosu to poważny problem i choroba, więc wybierz się do lekarza, bo to co robisz jest niedopuszczalne.

albo się dobrze bawi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panna_Modliszka,

 

osoby z borderem się zmieniają co 5 min i zaprzeczają sami sobie i czują się różnymi postaciami w tym swoimi lekarzami, terapeutami itd

 

 

Ja się dobrze bawię? :evil: Ja cierpię bo jestem samotna i wykolejona społecznie

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Magi43, To prawda, za chwilę wszyscy będą mieli Cię dosyć. Udowodnij nam , że zasługujesz na zainteresowanie , wtedy będziemy Cię wspierać. Nie spieraj się tylko idź do lekarza.,

 

Właśnie. Przeproś w języku suahili :mrgreen:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bądźmy tacy krytyczni, Magi uspokój się, po prostu zanim coś napiszesz to pomyśl.

 

A was proszę o empatię, może ona naprawdę cierpi i nie umie inaczej ?

 

Idź do lekarza, bo z tego co ja widzę to możesz być chora, masz poważny problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korba, rozumiem, ja nie mówię tylko o empatii do niej, ja rozumiem też Ciebie, przynajmniej się staram.

 

Magi43, tak, tak jesteś chora i to wydaje mi się, że poważnie- pójdź do lekarza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Magi.....

Jedyne co mogę dla Ciebie w tej chwili zrobić, to wydzielić dla Ciebie osobny wątek.

Bo zrobiłaś tu bałagan i wcale nie jest powiedziane, że masz zaburzenie osobowości.

Pisz w tym swoim wątku ile masz ochotę. Jest tu nas dużo. Ktoś się włączy w dyskusję.

 

Umowa stoi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panna_Modliszka,

 

nie wiem,nie znam się na tyle. Ale jeśli choroba to NAJPOWAŻNIEJSZA, bo widzicie Państwo na moim przykładzie, że ciągle cierpię a ostatnio w nocy zaczęłam się bać czy mój pies nie dostanie czerwonych oczu i nieprzemówi do mnie i czy nie zobaczę zakrwawionego ducha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panna_Modliszka,

 

ale wysłali mnie do pracowni wykrywania psychoz na wszelki wypadek i w poniedziałek moja lekarka ma mi powiedzieć wynik, ale bardziej sądzę że to histrioniczna lub border bo ludzie z psychozami się trochę inaczej zachowują

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×