Skocz do zawartości
Nerwica.com

związek z osobą o wiele lat starszą


monika88

Rekomendowane odpowiedzi

Chodzi mi o to czy masz w sobie takie przekonanie,że sie jemu podobasz, czy to czujesz?

 

Moniko tak :)

 

[Dodane po edycji:]

 

Nortt, szczyty czego przepraszam?

 

szczyty życia od podnóża, od początku, budować wszystko razem, a nie od razu ustatkowanego samca zaczynać, wydaje mi się że wtedy takie laski lecą tylko na kasę i stanowisko.

 

A co do innych szczytów po 45 roku życia to pewnie... o nie trudno :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

11 lat, 45 wieku, hmm ciekawe czy permen bierze. Taki samiec to tylko do demobilu

 

człowieku ja mam 34 lata. i jaki permen??? jaki kurffa staruszek i jaki demobil?

poza bzykaniem liczy się MÓZG. poczucie bezpieczeństwa i inne takie.

 

gdzie jest przygoda ja się pytam

 

heh, ja miałam takie przygody, że w najśmielszych marzeniach Ci się nie śniło.....

już mnie one nie bawią :roll:

 

aaa, sorka może troszkę wyolbrzymiłem, w sumie 11 lat to nie taka wielka różnica :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nortt, W pewnym wieku, po przejściach i doświadczeniach, pragnie sie poprostu stabilizacji ........emocjonalnej, ma się już inne potrzeby.

 

[Dodane po edycji:]

 

Nortt, 20? Młodziudki jesteś. Masz inne potrzeby na dzien dzisiejszy niż babki po 30-tce.

wiem wiem, właśnie to do mnie doszło... biedne kobiety po 30 :< dobrze że ja nigdy nie dorosnę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

biedne kobiety po 30

 

teraz sobie kpisz?

 

ależ skąd, myślę że po 30 też poszukam sobie szefa,po podróżuje, pojeżdżę z nim na koncerty, po upijam się co weekend, mam nadzieje że mu tylko serce nie stanie:<

 

Nie no a tak w sumie to wam zazdroszczę i rozumiem te poszukiwania stateczności, bo ja sam jestem zbyt rozbity, i na pewno 40 nie dożyje, już teraz mam ciężko, a gdy jeszcze mnie starość dosięgnie... nie nie wyobrażam sobie tego

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nortt, dziękuję Ci bardzo za zdeptanie moich uczuć, ale czego wymagać od takiego młodego gnojka.

 

hey, hey spokojnie, ja niczego nie zadeptuję! Rozumiem dobra stateczny, dyrektor, ok. Gdym był normalny też bym takiego chciał

 

dla mnie stabilizacja jest nudna po prostu i nie wiem co ludzie w niej widzą.

Ja tam od posady kierowniczej wole prace w Liroy za minimum podróże, picie, koncertowanie i poezje.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nortt, dziękuję Ci bardzo za zdeptanie moich uczuć, ale czego wymagać od takiego młodego gnojka.

 

hey, hey spokojnie, ja niczego nie zadeptuję! Rozumiem dobra stateczny, dyrektor, ok. Gdym był normalny też bym takiego chciał

 

dla mnie stabilizacja jest nudna po prostu i nie wiem co ludzie w niej widzą.

Ja tam od posady kierowniczej wole prace w Liroy za minimum podróże, picie, koncertowanie i poezje.

 

możesz mieć swoje pragnienia odpowiednie do swojego wieku, ale odwal się od moich.

jestem chora i potrzebuję oparcia psychicznego, a nie przygód z dziećmi.

i rozczaruję Cię, nie dyrektor, ale prezes.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja proponuję time break :time:

 

Ty się lepiej odezwij do mnie :) Czekam z niecierpliwością i utęsknieniem. :)

 

Nortt, nie rób komuś co Tobie niemiłe. Bo robisz to dla podrażnienia a nie z przekonania prawda?

 

Hey ja tylko napisałem swoje zdanie, nie zamierzałem uczuć zdeptać itp.

a z przekonania tak, nie rozumiem idei znajdowania starszych facetów z posadami, dla mnie to nalot na kasiorke i ciepłą posadkę

 

Korba sorka jesteś złym przykładem różnica 11 lat to w sumie żadna różnica. Mam pytanko a czemu on jeszcze żony nie ma?

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie rozumiem idei znajdowania starszych facetów z posadami, dla mnie to nalot na kasiorke i ciepłą posadkę

 

Ty jesteś ograniczony umysłowo czy jak?

Czy uważasz mnie za ograniczoną umysłowo?

 

FYI ja mam dobrą posadę, kierownicze stanowisko i dość dobrze zarabiam, od wielu lat jestem niezależna finansowo, całkowicie.

Mam własne mieszkanie, dobry samochód. Zwiedziłam kawał świata. Naprawdę nie sikam z wrażenia na widok bogatych panów.

 

Więc ogarnij się człowieku.

 

[Dodane po edycji:]

 

Mam pytanko a czemu on jeszcze żony nie ma?

 

bo jest rozwiedziony.

niech zgadnę - żona się z nim rozwiodła bo już nie mógł :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie rozumiem idei znajdowania starszych facetów z posadami, dla mnie to nalot na kasiorke i ciepłą posadkę

 

Ty jesteś ograniczony umysłowo czy jak?

Czy uważasz mnie za ograniczoną umysłowo?

 

FYI ja mam dobrą posadę, kierownicze stanowisko i dość dobrze zarabiam, od wielu lat jestem niezależna finansowo, całkowicie.

Mam własne mieszkanie, dobry samochód. Zwiedziłam kawał świata. Naprawdę nie sikam z wrażenia na widok bogatych panów.

 

Więc ogarnij się człowieku.

 

[Dodane po edycji:]

 

Mam pytanko a czemu on jeszcze żony nie ma?

 

bo jest rozwiedziony.

niech zgadnę - żona się z nim rozwiodła bo już nie mógł :mrgreen:

 

 

O przepraszam, więc to już życie wyższych swer, to ja się umywam :hide:

Tak jak myślałem u was, znaczy u ludzi z kasą, rozwody są podobno modne

Tak czy siak życzę ci szczęścia, obyś zaznała spełnienia z tym facetem, twoim szefem.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nortt, czyli generalnie czy jestem z niższych czy wyższych sfer kochanie kogoś 11 lat starszego czyni mnie idiotką? to tego zmierzasz?

może sprecyzuj o co Ci chodzi.

a chamem możesz być w stosunku do dziewczynek w swoim wieku, więc przystopuj.

ale ja nie jestem chamem w stosunku do pani kierowniczki, po prostu dziwie się że zamiast szukać młodości, szuka ona starości.

 

Dobra lepiej przestań mnie czytać, bo widać coś pisze nie tak. Nie zamierzałem cie obrazić. Zdobywaj tego faceta ustatkuj się, rób co ci się podoba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pani kierowniczki

 

znowu kpisz?????

pisałam o tym abyś zrozumiał, że nie lecę na kasę i stanowisko. bo najpierw z tego kpiłeś.

teraz kpisz, że jestem z "wyższych sfer". przyczepisz się do wszystkiego. masz może okres?

 

przyszło Ci kiedyś do Twojego móżdżka, że ktoś może mieć prawdziwe uczucia?????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba coś w podtekstach zakładacie i stąd te kłótnie.

 

 

"Nie znoszę rozmów o niczym. Albo są o niczym i są strasznie nudne, albo mają podtekst i trzeba mieć specjalny dekoder. " Tu jest chyba ta druga opcja ze strony Nortt.

 

Ja też mam pewne obawy. Ale dziewczyny swoje lata mają i myślę, że wiedzą co robią. Jak to się mówi: Róbcie jak uważacie, ale uważajcie jak robicie.

 

 

Życzę powodzenia. I nie ma co się przejmować.

 

Nortt nie wprowadzaj proszę zamętu. Ja bym tak chciał by Kasi się ułożyło coś na stałe. Jak chcesz coś powiedzieć to napisz to sobie w notatniku. Przemyśl co naprawdę chciałeś powiedzieć. Wyedytuj by było wprost i zwięźle. Pomyśl nad tym i jak uważasz, że należy to napisać to napisz. Taka moja prośba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×