Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

Wkurza mnie, że kolczyki na które poluję od lata bawią się ze mną w kotka i myszkę :evil: zawsze, jak planuję większy zakup to nie ma ich w magazynie, teraz są, ale urodziny mam dopiero za miesiąc :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkurza mnie, że kolczyki na które poluję od lata bawią się ze mną w kotka i myszkę :evil: zawsze, jak planuję większy zakup to nie ma ich w magazynie, teraz są, ale urodziny mam dopiero za miesiąc :?

ja też za około miesiąca mam :shock:8)

 

żeby nie offtopować to mnie wkurza brak pomysłu na siebie :oops::-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jako że przepełnia mnie taka ilość złych emocji że mogłabym wysadzić miasto, to powiem, że wkurza mnie słuchanie siorbania, mlaskania, ciamkania, połykania, wsysania, zasysania, pociągania nosem do kompletu, chrząkania, charkania, przełykania, nie mówiąc już o dźwiękach pt "siedzę na kiblu pół godziny i próbuję się wysrać", potrzebowałabym dźwiękoszczelny pokój by tego nie słuchać, Boooże, gdybym była odważna i mówiła co myślę, to już dawno bym się wydarła, by żarł jak człowiek, używał chsuteczek higienicznych i nie chlał litra Coli dziennie, to BY MU LEPIEJ SZŁO. no ale niestety, jedyne co mi zawsze zostaje to podgłośnienie muzyki, zaciskanie zębów aż do bólu... całe moje ciało się wzdryga na te dźwięki. fuj, ludzie mnie czasami tak strasznie obrzydzają...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiya, cola właśnie zatrzymuje, świetnie sie sprawdza na biegunki xD a mieszkam z koleżankami ze studiów i chłopakiem jednej z nich.

 

do tematu to w ogóle ludzie mnie wkurzają. ostatnio bardziej niż zwykle. albo to ze mnie taki podły człowiek po prostu, hmhm...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mnie dzis troche wkurzyło ze musiałam trzy razy powarzac,

bo ktos nie rozumial o co mi chodzi....

a potem sie przerazilam ze taka sie moze robie mało komunikatywna....

i sie niby wkurzyłam odrobine a wyszedł mi z tego przerażony smutek....

nawet sie wkurzac nie potrafię :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×