Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

Kiya, ja przez kilka lat prowadziłem kiosk typu RUCH na własny rachunek. Starałem się, więc od 6 rano do 20 stała przed moim kioskiem 50-metrowa kolejka, a ja jak ta małpa w klatce sięgałem, podawałem, liczyłem. Liczenie w pamięci miałem opanowane do perfekcji, choć były to czasy, gdy zarabiało się w milionach, więc i ceny były odpowiednio wysokie. Na zabawę z kalkulatorem nie było czasu. Rzuciłem tę robotę, gdy skończyły się kolejki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sabaidee, cieszy mnie, że Ci dobrze szło :) Niestety nie tylko kioski RUCHu padają jak muchy. Pomijając oczywiście kwestię utargów - czy dobrze rozumiem, że nie wytrzymałbyś tej bezczynności? ;)

 

Chociaż kiosk by mi nawet odpowiadał... Ma ściany, drzwi i sufit... Ale nie te czasy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiya, dokładnie - nie wytrzymałbym bezczynności, choć siedząc w kiosku na brak lektury nie mogłem przecież narzekać. Powodów było jednak więcej: kasy fiskalne, akcyza na papierosach, bilety komunikacji miejskiej takie, których nie można sobie było samemu w domu wydrukować... :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×