Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

Zgodnie z zasadą wszystko albo nic zamiast wcale nie jeść kolacji zjadłam obfitą :evil:

Tobie akurat to się przyda...ta obfita kolacja Kasiu.

Pozbądź się w końcu tych wyrzutów sumienia z tego powodu!

Napisała Monia.:D..która chce zrzucic parę kilo...chociaz nie musi...:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z zasadą wszystko albo nic zamiast wcale nie jeść kolacji zjadłam obfitą :evil:

Tobie akurat to się przyda...ta obfita kolacja Kasiu.

Pozbądź się w końcu tych wyrzutów sumienia z tego powodu!

Napisała Monia.:D..która chce zrzucic parę kilo...chociaz nie musi...:)

no właśnie :lol:

 

nie mam za bardzo wyrzutów tylko wkurza mnie ten piep_ny mechanizm,miałam nic nie jeść skusiłam się na jabłko potem kromkę chleba i poczułam się źle bo złamałam postanowienie,że nie jem kolacji i zjadłam jeszcze z dwie kromki czy nawet trzy bo straciłam kontrolę

dokładnie-wszystko albo nic :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkurzają mnie:

Pretensjonalne nadęte kury domowe.

"Twardziele" którzy zamiast powiedzieć że boli ich głowa drą ryja że łeb ich napier...ala.

Ludzie głośni którym gęba się nie zamyka. :blabla:

Ludzie którzy mogli by być fajni ale z lęku przed brakiem akceptacji starają się upodobnić do ludzi głośnych i przyklejają sobie sztuczny uśmiech do twarzy. :o

Fakt ,że prawo natury to ustalenie hierarchii w stadzie .A gdy to zaczyna się dziać w relacje międzyludzkie wkracza tandeta,obłuda,jakaś odrażająca szopka,podejrzliwe spojrzenia,podgryzanie,rozgrywanie,ciosy poniżej pasa...I wreszcie są efekty - przyjemność rządzenia przemieszana jednak ze strachem o utrzymanie władzy a z drugiej strony lęk o siebie i strach przed władzą.

I znowu to widzę.Zachowania społeczne np.pawianów(dziesiątki lat badań) są niemal identyczne jak zachowania ludzi.A małpy te są dość wredne.Czuję,że funkcjonuję pośród marionetek w rękach natury.Sam niejednokrotnie przekraczałem granicę przyzwoitości tłumacząc sobie,że wszystko jest w porządku.Już mnie to męczy :time: - ciągłe pilnowanie się,żeby nie dostać po głowie albo nie schamieć .Odciąć się niby można ale za samotność przewidziana jest kara.Depresja ,lęki,pustka,hormony stresu,wyniszczenie psychiki przenoszące się na ciało.Sprytnie to sobie wykombinowała matka natura.Krótko mówiąc powinno się siedzieć w stadzie rywalizować z idiotami,odstawiać taniec godowy przed nadętymi krowami (mam nadzieję ,że ludzie z forum są trochę inni) bo...gatunek ma przetrwać.W co ja w ogóle jestem zaprzęgnięty. Harówa w fabryce produkującej od milionów lat materiał genetyczny.Dzięki niezliczonej ilości ofiar którą wyrzuciła ta maszyneria na śmietnik historii m.in. ja przyszedłem na świat.Ja-efekt ewolucji :pirate: ....Zostałem w ten najwyraźniej jedyny ze światów wrzucony wbrew swojej woli.No cóż.Jak już jestem to trzeba jakoś tu żyć.Miałbym poczucie skrajnego poniżenia widząc siebie ze sznurem na szyi.Przez całe to dziadostwo?Jeszcze samemu sobie dokopać?

Zostaje absurd,drwina,cynizm,surrealizm :twisted: ale czy będąc częścią natury mogę bezkarnie drwić z jej praw.Zobaczymy...być może się...w domu wariatów. :why:

 

Zakończę słowami Jaquesa Brela"Ludzie to sfora wściekłych psów,a życie to banalny skecz, o szczerym wyszczerzaniu kłów."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłam do korporacji taksówek cena 110-120 zł do mnie.Poszłam się ugadać osobiście z taksówkarzem i ten zaśpiewał mi 150 zł po czym jak mnie zrobiłam to spuścił do 120 aż zeszło do 80 zł.Cwaniak jeden ,chciał wykorzystać moją nieświadomość i dodatkowo zarabiać.Cwaniaki z tych taksówkarzy :evil:

 

a ja liczyłam na 50zł :oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×