Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam


homer

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 17 lat i chyba mam nerwice natrectw. Jedynym jak na razie objawem ktory zauwazylem sa obsesje np jak stoje na peronie i widze nadjezdzajacy pociag to mysle jakby to bylo kogos popchnal na tory. Dalej, jak widze noz lub jakis inny ostry przedmiot to wybrazam sobie siebie z nozem w reku mordujacy jakas osobe w poblizu, bez znaczenia czy to bylaby matka czy najwiekszy wrog. Na szczescie daleeeeko mi do realizacji tych chorych mysli, niestety sama mysl o takich czynnach mnie przeraza.

 

Tyle o mnie chcialem, glownie napisac o swojej mamie. Od dluzszego czasu zauwazylem u niej kilka rzeczy. Zgrzytanie zebami podczas snu(dosyc glosne), czesto tez mowi sama do siebie, nie potrafi tez usiedziec spokojnie tylko macha nogami. Co do jej nastrojow bardzo latwo przechodzi w skrajnosc, potrafi miec caly dzien dobry nastroj i byle glupota (rozladowane baterie w pilocie, potluczona szklanka, korek na doslowanie 5-6 aut) potrafi ja strasznie zdenerowac. By za 5-10min znowu sie normalnie zachowywac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hejka witaj na forum, jeśli chodzi o Twoje myśli walczyłam z tym samym w szczególności były to myśli dotyczące zrobienia krzywdy najbliższym, były bardzo intensywne ja myślałam że wariuję i wierzyłam w to że moje myśli mogą się zamienić w czyn, bałam się powiedzieć lekarzowi,aż w końcu wylądowałam w szpitalu i okazało się że to zaburzenia nerwicowe, potem leki psychoterapia i już było dobrze,myślę Homer że powinieneś udać się do psychiatry bo raczej sam nie dasz rady,na pewno Ci może, ja tak trwałam myśląc że mi przejdzie a niestety było coraz gorzej, więc nie czekaj, jeżeli chodzi o mamę podejrzewam że raczej nie będzie chciała skorzystać z pomocy specjalisty bo będzie twierdzić że wszystko wporządalu, ale jak ty będziesz ze swoim problemem możesz przedstawić problem mamy,życzę powodzenia i jak co to służę pomocą :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×